2. El Dell 7510 fiyatı

jagdpanzer

Hectopat
Daha fazla  
Elimde 2. El Dell 7510 var. Kasasında çizikler var sizce 2. el fiyatı ne yapar? Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.
Özellikler:
i7 6820HQ
16 GB RAM
Quadro M.2000M
512 GB SSD
1920x1080 ekran

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı pek iyi değil. GTX950M'e yakın performans veriyor. Şu anki piyasaya bakarsak 3000-3500TL uygun derim? Şu anki laptop piyasasını pek bilmiyorum kesin bir şey söyleyemem.

Ekran kartı pek iyi değil. GTX950M'e yakın performans veriyor. Şu anki piyasaya bakarsak 3000-3500TL uygun derim? Şu anki laptop piyasasını pek bilmiyorum kesin bir şey söyleyemem.
Quadro ekran kartlarnın iş, çizim vs. programlar için kendi özel yazılımı var. Arkadaşın da dediği gibi workstation için güzel bir bilgisayar, Quadro ekran kartı kullanan fazla laptop ta görmedim. O fiyattan fazlasını hakediyor olabilir.

Quadro serisi ekran kartı kullanan bir laptop mu? Adamım asla ucuz, ölü fiyata bırakma. Mühendis arkadaşlar şu an oyuncu dizüstlerine yöneliyor ama ilaçları bu workstation'lar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı