2. el dizüstü bilgisayar almak mantıklı mı?

Bütçe
7000-9000TL

Thunderer

Centipat
Daha fazla  
Sıfır laptop alacaktım fakat aradığım kadarıyla bütçeme uygun sıfır laptop yok. Yazılım ve biraz da oyun için ikinci el laptop mantıklı olur mu? Bir de mantıklıysa hangi laptopların 2. elini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır fakat SSD ya da hard diskine sıfırdan bir işletim sistemi kurmalısınız çünkü bu bilgisayarlar daha önceden kullanıldığı için ve hangi şartlarda kullanıldığı bilemediğimiz için bir temiz format yapmalısınız onun haricinde bir sorun olmaz ama laptopu almadan önce DxDiag, winver ve systeminfo gibi programlardan sistem bilgilerine bakmanızı tavsiye ederim. Marka olarak da Lenovo ve ASUS.

Alınır fakat SSD ya da hard diskine sıfırdan bir işletim sistemi kurmalısınız çünkü bu bilgisayarlar daha önceden kullanıldığı için ve hangi şartlarda kullanıldığı bilemediğimiz için bir temiz format yapmalısınız onun haricinde bir sorun olmaz ama laptopu almadan önce DxDiag, winver ve systeminfo gibi programlardan sistem bilgilerine bakmanızı tavsiye ederim. Marka olarak da Lenovo ve ASUS.
Tabii ki format atarım o konuda sıkıntı yok. Burada bir acer buldum, asus ve Lenovo için de bakıyorum sizce bu özellikler beni götürür mü? Siz ne diyorsunuz? https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ok-acer-ryzen-5-4500u-serisi-1110532204/detay

Yeni konular

Geri
Yukarı