2. el ekran kartı alınır mı?

watnelas

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS DUAL RX 6650XT
İ3 12100F
MSİ B660 BOMBER
XPG 2x8GB 3200MHZ
KİOXİA EXERCİA 500GB M.2 SSD
NZXT C550 +80 BRONZE
Toplayacağım PC'ye bir ekran kartı lazım fakat fiyatlar ortada bu yüzden 2. ele yöneldim. Fakat neredeyse hiç deneyimim ve bilgim yok. 4K gibi bir bütçede onlarca garantili 6600 XT var bunlardan birini alacağım fakat söylediğim gibi hiçbir fikrim yok. Bu konuda bana biraz yardımcı olsanız mesela satıcıya hangi soruları sormalıyım ne görüntüsü ya da videosu istemeliyim bunlar gibi şeylerden önerilerinizi bekliyorum. Ürünü farklı şehirden alacağım.

AMD Kart önermem onun yerine RTX 2060 Super/RTX 2070 bakılabilir.

Satıcıya kartın arkasını hiç açmışlar mı onu sor bir de oyun testleri ve FurMark testini iste.

Neden önermiyorsunuz? İnanın çok merak ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ve daha birçok DX11 oyununda rezalet sıkıntılar.

AMD Kart önermem onun yerine RTX 2060 Super/RTX 2070 bakılabilir.

Satıcıya kartın arkasını hiç açmışlar mı onu sor bir de oyun testleri ve FurMark testini iste.

Miningin en popüler kartlarını alsın evet. Sen kartı kullanmayı becerememişsin her konuda papağan gibi aynı şeyi tekrarlıyorsun. Ben de kullandım ve hiçbir DX11 oyunda sorun yaşamadım GoW dahil.

Miningin en popüler kartlarını alsın evet. Sen kartı kullanmayı becerememişsin her konuda papağan gibi aynı şeyi tekrarlıyorsun. Ben de kullandım ve hiçbir DX11 oyunda sorun yaşamadım GoW dahil.

Pardon? Nasıl kullanıyormuşum kartı anlat o zaman.

Sen yaşamadın diye başkaları yaşamayacak mı? AMD şans işidir.

Geri
Yukarı