2. El Ekran Kartı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sonunda anlayan birisi, teşşekürler.

Olasılık veriyorum sadece sen bana mining yapılmadığı garantisi ver kartı ben alacağım.

2.El kart alıp 2 3 ay sonra kartın kullanılmaz hale gelince bu mesaja tekrar bakabilirsin dostum.
Beyler sadece ekran kartını aldıktan Sonra hangi testleri yapmalıyım diye sordum

Beyler sadece ekran kartını aldıktan Sonra hangi testleri yapmalıyım diye sordum
Malesef ki ekran kartının sağlamlığını ve kalan ömrünün ne kadar kaldığını gösteren bir test yok. Çalışır vaziyette olduğundan emin olmak istiyorum diyorsan, Furmak adlı yazılımı indirip 3-5 dakika kartı zorlaman yeterli. Arızalı kart ilk saniyelerde kendini belli edecektir zaten. Bu arada sıcaklıkları kontrol et ve bilgisayar başından ayılmaman gerekiyor. En önemli hususta, bazı ekran kartları driver olmadan sağlam çalışsada, driverlarını yükleyince arızaları baş gösterir. Kesinlikle en güncel driverları yükleyip teste öyle başlamalısın.

Malesef ki ekran kartının sağlamlığını ve kalan ömrünün ne kadar kaldığını gösteren bir test yok. Çalışır vaziyette olduğundan emin olmak istiyorum diyorsan, Furmak adlı yazılımı indirip 3-5 dakika kartı zorlaman yeterli. Arızalı kart ilk saniyelerde kendini belli edecektir zaten. Bu arada sıcaklıkları kontrol et ve bilgisayar başından ayılmaman gerekiyor. En önemli hususta, bazı ekran kartları driver olmadan sağlam çalışsada, driverlarını yükleyince arızaları baş gösterir. Kesinlikle en güncel driverları yükleyip teste öyle başlamalısın.

Peki msi versiyon bir gtx 1070 in tam yükte ki ısısı ortalama olarak nedir ?

Asus da olur fark etmez kaç derece kart İçin iyidir tam yükte

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı