2. el ekran kartımı satarken nasıl bir sorunla karşılaşabilirim?

396162

Hectopat
Arkadaşlar şu an ekran kartımı satmak için biriyle anlaştım sizden bazı cevaplar almak istiyorum. Ben bu ekran kartının garantisini adama nasıl vereceğim? Elektronik fatura var Gmail'den gelen bana, o da hazır sistemin faturası. Ben sadece ekran kartını satıyorum, herhangi bir fark olur mu? Faturanın üzerinde gözükmemesi gereken bir bilgi var mıdır?

Bir de alacak arkadaş ara sıra bak güveniyorsun değil mi kartına diyor, sorun çıkarsa getiririm diyor. Kartımda sorun yok ama 2-3 gün sonra başka kart getirip veya değiştirip parçalarını bu ekran kartı sorunlu diye bana geri vermeye çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir eğer yapabiliryorsanız ekran kartının seri numarısını alabilirsiniz veya bazı uygulamalar ekran kartının fark edilebilecek detaylarını verir oradan da kontrol edin vermeden önce. Garanti konusunu bilmiyorum.

Olabilir eğer yapabiliryorsanız ekran kartının seri numarısını alabilirsiniz veya bazı uygulamalar ekran kartının fark edilebilecek detaylarını verir oradan da kontrol edin vermeden önce. Garanti konusunu bilmiyorum.

Uygulamanın adını verebilir misiniz acaba çok iyi olur anlayabileceğim bir fark olursa bir de ekran kartının seri numarasını alacağım zaten ama belki aynı ekran kartından mining alır ucuza alır etiketleri değiştirip verir. Arkadaş FurMark testi istedi yaptım bir sıkıntı çıkmadı hep %100 kullanıyor maks76 derece gördü o da kasamın önü sağı solu kapalı normal söyledim kendisine.

Yeni konular

Geri
Yukarı