2. el elektrikli motosiklet alırken dikkat etmek gerekenler

djoguzhan55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Yarın bana 15-20dk uzaklıktaki ilçeye gidip Mondial e-mon mona beyaz modeline bakacağım. 38'e anlaştım telefonda adamla ve nakitmi getireyim IBAN mı atarsın dedim. Nakit ikimiz için de daha iyi olur dedi. Tamam dedim. Ben de. Plakası yok motorun, faturası mevcut dedi. Nelere dikkat etmeliyim? Faturanın arkasına yazı yazacağım şu tarihte şu tutarda elden nakit verilerek satın alınmıştır, ileride problem olmasın diye bu şekilde bir önlem alacağım. Test sürüşü yapacağım. 30km kullanıldı dedi, dedem kullanmadığı için kenarda duruyor dedi. Bana başka ne gibi önerileriniz olur? Teşekkürler şimdiden.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    841,4 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    684,5 KB · Görüntüleme: 23
Nakit alışveriş yapma, havale yap açıklamaya da yaz şu motosikletin satış bedeli şeklinde.

Öncelikle mesajınız için teşekkürler, bugün 38bin TL nakit ödeme şeklinde satın aldım, 940TL notere devir için 200TL'de plaka çıkardım, e-Devlet'te üzerimde gözükünce parayı verip motora binip evime geldim, motor normalde 7kmdeydi yani hiç kullanılmamıştı, benimle beraber 27-28km yaptı bugün ve evime kadar Full şarj ile geldi, şu anda şarjda şarj oluyor motor.

Yeni konular

Geri
Yukarı