İkinci el motosiklet alırken nelere dikkat edilmeli?

Esunshine

Hectopat
Daha fazla  
İkinci el motosiklet alırken nelere dikkat etmeliyim? Yaklaşık 40 bin lira bütçeyle ikinci el bir Honda scooter almayı düşünüyorum. En fazla kaç kilometrede bir motosiklet tercih etmeliyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

İkinci el motosiklet alırken nelere dikkat etmeliyim? Yaklaşık 40 bin lira bütçeyle ikinci el bir Honda scooter almayı düşünüyorum. En fazla kaç kilometrede bir motosiklet tercih etmeliyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Alacağın markayı bilmen ve tercih ettiğin türün genelde ne ağırlıklı kullanıldığını bilmen gerekli. Honda'nın scooterları ucuz olduğu için genellikle kurye amaçlı kullanılır o yüzden km'lerine dikkat etmen gerekiyor.

Alacağın markayı bilmen ve tercih ettiğin türün genelde ne ağırlıklı kullanıldığını bilmen gerekli. Honda'nın scooterları ucuz olduğu için genellikle kurye amaçlı kullanılır o yüzden km'lerine dikkat etmen gerekiyor.
Alacağım motor en fazla kaç kilometrede olmalı?
Hangi amaç ile kullanacaksın motoru kankam.
Birkaç ay kuryelik yapmayı düşünüyorum. Onun dışında hava güzel olduğunda toplu taşıma yerine bir yere gitmek için kullanacağım.

Alacağım motor en fazla kaç kilometrede olmalı?

Birkaç ay kuryelik yapmayı düşünüyorum. Onun dışında hava güzel olduğunda toplu taşıma yerine bir yere gitmek için kullanacağım.

Bütçene göre değişir ama Honda dio tavsiyemdir piyasaki en iyi kurye motorlarından biri bir yerden bir yere de gidersin şehir içi üzmez kurye motorlarında fazla temizi arama zaten bulamazsın yok gibi bir şey kazasız olsun yeter.

Bütçene göre değişir ama Honda diyor tavsiyemdir piyasaki en iyi kurye motorlarından biri bir yerden bir yere de gidersin şehir içi üzmez kurye motorlarında fazla temizi arama zaten bulamazsın yok gibi bir şey kazasız olsun yeter.
40 bin lira bütçem var. Bu bütçede Honda Dio bulabileceğimi sanmıyorum.

O zaman Honda spacylere yönelebilirsin en kötü Küba matrix alabilirsin ama çok önermiyorum birkaç arkadaşımda var sanayiden gelmiyor motor tamamen piyasayı kovalaman lazım
Peki ikinci el bir scooter alırken en fazla kaç kilometrede olması gerekiyor? Alınca çok masraf çıkarmasını istemiyorum.

Geri
Yukarı