2. EL Eşya Bağışlama Platformu

er36po Abi satın alamıyorsun çünkü GET yok. Satıcı ile irtibata geçip GET ilanı açtırmak gerek.

Emirhan Sahin Helal olsun sana koca yürekli kardeşim.
Abi koca yüreklilikle alakası yok aslında. Elinde olsaydı kabul ederdim fakat yeni alacağı için uğraştırmak istemedim, gerek yok. Daha ihtiyacı olan birine yardım edebilir. Yaza kadar intel hd graphics ile sabredeceğim. Daha sonra kendim alırım R7 240. Bu arada tekrar teşekkür ederim @er36po Erkan abi forumda senin gibi insanların olması çok güzel.

Anladım @Silinen üye :)

@AeTh9sha, diğer arkadaş hesapta yoktu, ben senin için 200 TL civarında bir kart göze aldım ancak o arkadaş da devreye girince kıramadım, o nedenle her birinize 150 TL civarında birer kart uygun gördüm.
Eğer kabul edersen; sana 150 TL göndereyim sen üstünü tamamlayıp istediğin kartı alırsın? Tabi öğrenci olduğun için, yoksa çalışabilen birisi olmuş olsan böyle bir teklifi asla yapmazdım :)

Dostlar merhaba. Elinde fazlalık FM1 soket AMD APU işlemci olan var mıdır acaba? Sistemimde A4-3400 APU var ve gündelik kullanıma yetmiyor sanırım. Firefox'da fazla sekme açınca işlemci kullanımı tavan yapmaya başlıyor. Sistemimde virüs yok. 6 sekme açık ve Firefox yüzde altmış civarı işlemci kullanıyor. Anakartım Gigabyte GA-A75M-S2V. Eklentilerim de Adblock Plus, Memory Fox ve Zenmate'den ibaret.

Bir ümit bu konuya mesaj atıyorum. Elimde AMD Phenom II x6 1075T 3.00 GHz işlemci var. Ancak soğutucum çok sesli ve iyi soğutmuyor. Evet stok soğutucudur kendisi. Acaba bu işlemciye uygun soğutucusu olan var mıdır? Okul masraflarım çok, üniversiteye hazırlanıyorum. İnşallah tepki almam bu isteğimden dolayı. :)

Geri
Yukarı