2.el fare alınır mı?

Hocam 1000 lira düşünüyorum ama şu kargo işinden bir kere ağızım yandı ondan çekiniyorum.

Aga ne yaptın ya sıfırı 989 TL'ye satılıyor😁
Düşündüğümüz fiyatlar arasında sanırım uçurum var.

Stokta yok yazısı gözükmüyor mu sizde? Şu an en ucuz 1250TL.

1684952318236.png

Stokta yok yazısı gözükmüyor mu sizde? Şu an en ucuz 1250TL.

Eki Görüntüle 1791881

Öncelikle kusura bakmayın hocam, benim hatam. Fareyi birkaç gündür araştırıyordum fiyat aklımda öyle kaldığı için direkt atmış bulundum. Stoku fark etmedim ama N11 de 100 TL kupon + Nays ile %10 indirim birleşince gene 1000 TL'ye geliyor o yüzden 2. ele 1000 TL vermek karlı durmuyor benim için.

Yanlış da anlaşılmak istemem sadece 6 ayda 600 küsur liralardan 1275 TL'ye gelmesi ekonominin ne kadar iyi yönetildiğini gösteriyor aslında neyse sizi de daha fazla uğraştırmayayım benim düşündüğüm fiyatla sizinki arasında fark var. İyi akşamlar, hayırlı satışlar.

Öncelikle kusura bakmayın hocam, benim hatam. Fareyi birkaç gündür araştırıyordum fiyat aklımda öyle kaldığı için direkt atmış bulundum. Stoku fark etmedim ama N11 de 100 TL kupon + Nays ile %10 indirim birleşince gene 1000 TL'ye geliyor o yüzden 2. ele 1000 TL vermek karlı durmuyor benim için.

Yanlış da anlaşılmak istemem sadece 6 ayda 600 küsur liralardan 1275 TL'ye gelmesi ekonominin ne kadar iyi yönetildiğini gösteriyor aslında neyse sizi de daha fazla uğraştırmayayım benim düşündüğüm fiyatla sizinki arasında fark var. İyi akşamlar, hayırlı satışlar.

Hocam ne demek insanız olur böyle hatalar bende İtopya'dan 800 TL'ye aldım , Basilisk'i 900 TL kapalı kutu buldum, DA v2'yi satıp Basilisk almayı düşünüyorum v2 pazartesi elime geçti :D

Arkadaşlar sizce Basilisk V2 yeniden stoklara girer mi tahmin yürütebilir misiniz? Yurt dışında bile stokları bitmiş sadece Amerika'da var.

Son düzenleme:
Arkadaşlar yakın zamanda da V2 aldım ama elime küçük geldi satıp Almanya'daki akrabama 2.el Basilisk V2 aldırmayı düşünüyorum 25 euroya, TR de stokları bitmiş Almanya'da da V2 v3'ten pahalıya satılıyor sizce alınır mı?
Merhaba, Hala arıyorsanız kablosuz modele geçiş için elimdekini satıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...lisk-v2-kablolu-gaming-mouse-1106560430/detay

Sorunsuz çalışmaktadır. Zaten ara ara oyun oynadığım için çok kullanılmadı. Kutusu, içeriği ve faturası her şeyi eksiksiz. Fakat 03.03.2021 Vatan Bilgisayar faturalı olduğu için garantisi bitti.

İstanbul için birebir deneyebilirsiniz. Diğer türlü ilan içerisinden numara atarsanız video atabilirim.

Merhaba, hala arıyorsanız kablosuz modele geçiş için elimdekini satıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...lisk-v2-kablolu-gaming-mouse-1106560430/detay

Sorunsuz çalışmaktadır. Zaten ara ara oyun oynadığım için çok kullanılmadı. Kutusu, içeriği ve faturası her şeyi eksiksiz. Fakat 03.03.2021 Vatan Bilgisayar faturalı olduğu için garantisi bitti.

İstanbul için birebir deneyebilirsiniz. Diğer türlü ilan içerisinden numara atarsanız video atabilirim.

900 TL'ye sıfır kutu aldım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı