2. el Ford tourneo Courier 2019 Deluxe araç alınır mı?

625.000 TL ye komple boyalı 2019 Tourneo almak yerine aynı aracın koltuksuz ve arka camsız versiyonu olan 2022 sıfır transit courierler 530 bin civarına satılıyor, bu aracı alıp arkaya orjinal koltuk taktırabilirsin ve arkadaki bütün acilacak camları actirip orjinal tourneo courier camları takılıyor aynı model oldugu icin. Sana maliyeti trafik sigortasiyla 560-570'e patlar, aracıda satacağın zaman her türlü üstüne kar koyarak satarsin. Çok daha mantıklı bir işlem.

Dostum ağır bir kazası olsa değişeni olmaz mı? Teşekkürler bu arada.
Bazı boyalar değişenden daha kötüdür. Macunla düzeltirler, göçüğü kaynakla düzeltirler araba daha dayanıksız hale bile gelir. Bi süre sonra arabada macun çatlakları oluşur, macun dökülür. Hele ki ülkemizde böylesine facia ustalar varken kesinlikle uzak durun o araçtan.

Araba güzel gibi duruyor siz binek olarak mı alacaksınız yoksa hafif ticariyle işiniz var mı? Jandarma cıkması bir doblo var 50 60 bin liralık bir masrafı var gibi duruyor isterseniz bunada bakabilirsiniz. Jandarma arabaları temiz bakımlı kullanır motoru şanzumanı iyidir. İlan numarası: 1116579903.
Nasıl böyle öneriler yapabiliyorsunuz? Jandarmanın altında çürüyen o dökük arabayı hangi akla hizmet öneriyorsunuz?

Güzel gibi duruyor dediğiniz arabanın işlemsiz parçası neredeyse yok. Amacınız insanları yanlış yönlendirmek mi, yoksa yorum yazmış olmak için yorum yazmak mı?

Son düzenleme:
Bazı boyalar değişenden daha kötüdür. Macunla düzeltirler, göçüğü kaynakla düzeltirler araba daha dayanıksız hale bile gelir. Bir süre sonra arabada macun çatlakları oluşur, macun dökülür. Hele ki ülkemizde böylesine facia ustalar varken kesinlikle uzak durun o araçtan.

Nasıl böyle öneriler yapabiliyorsunuz? Jandarmanın altında çürüyen o dökük arabayı hangi akla hizmet öneriyorsunuz?

Güzel gibi duruyor dediğiniz arabanın işlemsiz parçası neredeyse yok. Amacınız insanları yanlış yönlendirmek mi, yoksa yorum yazmış olmak için yorum yazmak mı?

Jandarma ve polis arabaları biraz masraf ister ama bakımları falan her şeyi titizlikle yapılır lastik değiştiği zaman eski lastik incelemeye gider bir sorunu olduğu zaman aynı titizlikle çözülüp rapor tutuluyor ama dediğim gibi biraz kozmetik açıdan masraf ister zaten piyasa fiyatının altında daha önceden bir tanıdığımızla 2 tane araba almıştık oradan biliyorum 2 araçta kozmetik masrafını yaptıktan sonra hiçbir masraf çıkartmadı.

Jandarma ve polis arabaları biraz masraf ister ama bakımları falan her şeyi titizlikle yapılır lastik değiştiği zaman eski lastik incelemeye gider bir sorunu olduğu zaman aynı titizlikle çözülüp rapor tutuluyor ama dediğim gibi biraz kozmetik açıdan masraf ister zaten piyasa fiyatının altında daha önceden bir tanıdığımızla 2 tane araba almıştık oradan biliyorum 2 araçta kozmetik masrafını yaptıktan sonra hiçbir masraf çıkartmadı.
Araç dökük, çürümüş diyorum bana Jandarmalar temiz kullanır diyorsun. 300 bine gelmiş o araçların motoru zaten 350-400 bin yapıyor. Altın kaplama da olsa olmaz, araç mahvolmuş. Polis, Jandarma temiz kullanır diye de bi şey yok. Tam tersi kamu malı olduğu için hor kullanılıyor.

Araç dökük, çürümüş diyorum bana jandarmalar temiz kullanır diyorsun. 300 bine gelmiş o araçların motoru zaten 350-400 bin yapıyor. Altın kaplama da olsa olmaz, araç mahvolmuş. Polis, jandarma temiz kullanır diye de bir şey yok. Tam tersi kamu malı olduğu için hor kullanılıyor.

Hocam siz kaç defa aldınız ayrıca orada 1 tane yok onlardan belki 30 40 tane var oraya gittikten sonra kontrol alıcı gidip bakıyor ona göre seçip alıyor ilana birinin fotoğrafını koymuşlar.

Hocam siz kaç defa aldınız ayrıca orada 1 tane yok onlardan belki 30 40 tane var oraya gittikten sonra kontrol alıcı gidip bakıyor ona göre seçip alıyor ilana birinin fotoğrafını koymuşlar.
Bak, o gönderdiğin araç dökük. Araba çürümüş içi dışı berbat halde. Ne kadar masraf harcarsan harca çürük araba adam olmaz. Konu sahibi 620 bin ₺’lik araç atıyor alınır mı diye, sen dökük 190 bin ₺’ye Doblo atıyorsun.

Ben bu işin ticaretini yapıyorum. 300 binde dökük Doblo’yu önerip “Jandarmalar temiz kullanır” demek çok mantıksız. Motor desen bitmiş. Kaporta desen çürümüş. İçine bakıyorsun yine dökük. Böyle bir aracı önermek için deli olmak lazım.

Geri
Yukarı