2.el G PRO X Superlight alırken neye dikkat edilmeli?

Bütçe
2500
Garanti belki yenisini yollar. Omron20 saçmalığı zaten 2400GIBI bir fiyata değmez 1500 olsa belki alınırdı.

Başka konulara da baktım da Razer Viper modelinde falan da bazı kronik sorunlar varmış gıcırdama gibi G PRO için de olmama gibi bir durum da varmış şans eseriymiş sanırım tamamen garantiye gönderirim dediğim gibi olursa tekrar olursa da yapacak bir şey yok maalesef.

Hocam 2. el ürünü nasıl iade etmeyi düşünüyorsunuz çok belli değil mi bir sıkıntı çıkarsa diyecek benim elimdeyken çalışıyordu bozup niye iade etmeye çalışıyorsunuz falan diye ya da direk yüzünüze kapatır telefonu.

Hocam aldığım Platform'da ilk 24 saat deneyebiliyorsun isim vermek yasak sanırım söyleyemiyorum o yüzden alıcı ile de konuştum kendisi de denersin olmazsa iadesini yaparsın dedi bir sorun olacağını sanmıyorum.

Lenovo mouse ne fareden anlamıyorsan konuşma 900TL paraya gidip Lenovo mouse almış bir de övüyor.

Oturduğum yerde dellendim sen nasıl bir cahil maymunsun coğu esporcunun kullandığı mouse kötü diyor gelmiş Lenovo daha iyi diyor Allah'ın köylüsü adam senden mouse önerisi bile istememiş neyse kardeşim iyi günler.

Sence o YouTuber'lar esporcular istediği için mi kullanıyor sponsor Logitech sponsor olduğu için kullanıyor fareler hakkında hiçbir şey bilmeyip sadece onlar bunlar kullanıyor diye böyle konuşman komik. Hayatında fare ile ilgili hiçbir şey araştırmayıp burada konuşma git biraz araştır sonra konuşursun Lenovo daha iyi anlamayacağın dilden 400 IPS ve 40 g hızlanmaya sahip G PRO X ile aynı üstüne Bluetooth özelliği var Switch'leri 80M tıklama ömrüne sahip ama senin "esıpotcu" farende Omron 20 Switch'ler var ve kronik sorunlu 20M tıklama ömrü ve çift tıklama sorunu var anlatabilmişimdir umarım. Ya da @ikseroo ve @Kiznaiver anlatsın.

Sence o YouTuber'lar esporcular istediği için mi kullanıyor sponsor Logitech sponsor olduğu için kullanıyor fareler hakkında hiçbir şey bilmeyip sadece onlar bunlar kullanıyor diye böyle konuşman komik. Hayatında fare ile ilgili hiçbir şey araştırmayıp burada konuşma git biraz araştır sonra konuşursun Lenovo daha iyi anlamayacağın dilden 400 IPS ve 40 g hızlanmaya sahip G PRO X ile aynı üstüne Bluetooth özelliği var Switch'leri 80M tıklama ömrüne sahip ama senin "esıpotcu" farende Omron 20 Switch'ler var ve kronik sorunlu 20M tıklama ömrü ve çift tıklama sorunu var anlatabilmişimdir umarım. Ya da @ikseroo ve @Kiznaiver anlatsın.
Neyini anlatayım daha, üste çıkmaya çalışıyor işte bırak. Güzelce anlatmışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı