2.el gaming laptop önerisi

Bütçe
20000-23000
Gaming daha güvenilir geliyor bana. Çoğu yayıncıya da sponsorlar zaten.

Bu doğru ürün değil mi? Çok uygun geldi bana 😅

Bu doğru ürün değil mi? Çok uygun geldi bana 😅

Doğru evet. 31'e kadar düştü Black Friday de fiyatı.

Hepsiburada'da premium ile 32 bine düşüyor bu arada oradan da alabilirsin. @SANZE

Premiuma özel güzel indirimler olmuş akşam bu cihazıda düşünebilirsin. 31.500'e geliyor

Acer Nitro 5 Intel Core i7 12700H 8 GB 1 TB SSD RTX 4060 8 GB FreeDOS 15.6" FHD IPS Taşınabilir bilgisayar NH. QM0EY. 004

@SANZE

Son düzenleme:

Hepsiburada'da premium ile 32 bine düşüyor bu arada oradan da alabilirsin. @SANZE

Premiuma özel güzel indirimler olmuş akşam bu cihazıda düşünebilirsin. 31.500'e geliyor.

Acer Nitro 5 Intel Core i7 12700H 8 GB 1 TB SSD RTX 4060 8 GB FreeDOS 15.6" FHD IPS taşınabilir bilgisayar nh. QM0ey. 004.

@SANZE

Hangisi kafam karıştı? Victus mu, Nitro mu indirimli premiumla?

Premiuma özel güzel indirimler olmuş akşam bu cihazıda düşünebilirsin. 31.500'e geliyor.

Acer Nitro 5 Intel Core i7 12700H 8 GB 1 TB SSD RTX 4060 8 GB FreeDOS 15.6" FHD IPS taşınabilir bilgisayar nh. QM0ey. 004.

@SANZE

Hocam bu Acer'de çok iyiymiş. Hatta ben genelde işlemciyi kullanan oyunlar oynuyorum. LoL, Valorant vb. herhalde bu daha mantıklı ama indirimler gitmiş. Ne yapayım 35 bin TL alayım mı, yoksa bekleyeyim mi?

Son düzenleme:
Akşamı bekleyin yine indirim olmazsa alın.

Hocam indirimleri bekliyorum da bu arada işlemcilere bakma fırsatım oldu. YouTube testlerine baktım ve 7840HS, i7 12700H'dan kat kat daha iyi işlemci gibi gözüktü. Yanlış mıyım? Acer Nitro'yu soğutması daha iyi diye mi önerdiniz?

Geri
Yukarı