2. el garantisiz Xbox One X alınır mı?

2. el ürünlerde şansına kalmış bir şey kullanıcının cihazı ne kadar yorduğunu ve ne durumda olduğunu bilemezsin yani garantisi olmaz herhangi bir sorun olursa yaptırmak hatta çöpe atmak zorunda kalırsın. bunları bilerekten ürünü alırken testlerini iyi yap tüm bağlantı soketlerini cihazın çalışmasını sesini yazılımını vida yerlerinde aşınma olup olmadığını herşeyi kontrol edip almanı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam deneyerek alın mutlaka. Ama yerinizde olsam 2. el series S alırdım çünkü 3100-3300 gibi fiyatlara daha güncel ürün
Bende series s almak istiyorum fakat one x de 4k mevcut bu yüzden kararsız kaldım. Series s in ssd gücünün, hızının farkındayım.
2. el ürünlerde şansına kalmış bir şey kullanıcının cihazı ne kadar yorduğunu ve ne durumda olduğunu bilemezsin yani garantisi olmaz herhangi bir sorun olursa yaptırmak hatta çöpe atmak zorunda kalırsın. bunları bilerekten ürünü alırken testlerini iyi yap tüm bağlantı soketlerini cihazın çalışmasını sesini yazılımını vida yerlerinde aşınma olup olmadığını herşeyi kontrol edip almanı tavsiye ederim.
Dediğiniz her şeyi kontrol etmeye çalışıcam. Sadece yazılımını nasıl kontrol edebilirim anlamadım.

Geri
Yukarı