2. el GTX 1060 sistem alınmalı mı?

ZaferDLL

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 0'a güç yetmediği için 2.el almaya karar verdim, bir sistem buldum 4 yıllık imiş. Ekran kartında herhangi bir mining arıza vb. söz konusu değilmiş. Valorant, MTA arada GTA 5 oynarım. Sizce alınır mı?
(Fiyata göre değerlendirirseniz sevinirim)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230716-213830_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20230716-213830_sahibindencom.jpg
    13,2 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
4500 liraya göre gayet güzel hem PSU'da Frisby falan değil gayet güzel sistem alınır ileride DDR4'e geçerseniz fıstık gibi sistem olur.

4500 liraya göre gayet güzel hem PSU'da Frisby falan değil gayet güzel sistem alınır ileride DDR4'e geçerseniz fıstık gibi sistem olur.

Elden alacağınızı varsayarak söylüyorum. Gidip testlerinizi yapın oyunları oynayın. Fiyat olarak iyi gayet.

Sistemi aldım CS:GO'da 200 300 FPS alıyor abi kral çıktı format attı kulaklık verdi Wi-Fi aparatı verdi 7 yılın sonunda istediğime kavuştum Allah herkese nasip etsin iyi geceler iyi sosyaller.

Sistemi aldım CS:GO'da 200 300 FPS alıyor abi kral çıktı format attı kulaklık verdi Wi-Fi aparatı verdi 7 yılın sonunda istediğime kavuştum Allah herkese nasip etsin iyi geceler iyi sosyaller.
Hayırlı olsun çok sevindim. Herkes bu hissi bir kere de olsa yaşamalı. 4500 TL' ye aldıysanız gayet iyi fiyattan almışsınız içiniz rahat olsun. Parçalar da çok kalitesiz değiller. Güle güle kullanın.

Hayırlı olsun çok sevindim. Herkes bu hissi bir kere de olsa yaşamalı. 4500 TL'ye aldıysanız gayet iyi fiyattan almışsınız içiniz rahat olsun. Parçalar da çok kalitesiz değiller. Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim dostum umarım herkes alabilir rızkı veren allahtır.

Yeni konular

Geri
Yukarı