2. el GTX 1650 alınır mı?

Bütçe
2800
Kartı alırken vidalara bakın herhangi bir işlem var mı? Kartın arkasında 4 tane vida bulunur, bunlardan bir tanesinin başında garanti logosu bulunur buna dikkat edin, yoksa vidalara bakın başında aşınma var mı? Kartı açın sisteme takılı ise test edin.( FurMark ile deneyebilirsiniz, PSU'nuz sağlamsa) coil whine laneti var mı diye iyice kartı dinleyin. Kart yükteyken ince tiz bir vızıltı, ağlama sesi gelecektir. Bu yüksekte olabilir düşükte olabilir. Oyunu açın ve oyundayken etrafa bakın sesin şiddeti değişiyorsa sorun yok bu coil Whine'dır. Eğer kaba ve hep aynı tonda ses geliyorsa uzak durun, bu kapasitör ispiyondur. Eğer coil whine varsada fiyattan indirim talebi isteyin. Kolay gelsin...

Hocam çok teşekkür ederim dediğiniz her şeyi adım adım uygulayacağım fakat adamın bana güvenip kartı test etmem için verip vermeyeceğinden şüpheliyim fotoğraf istesem test videosu istesem o şekilde de anlayabilir miyim kartın sıkıntılı olup olmadığını çünkü ilandaki kart MSI Ventus dolayısıyla sağlam bir kart pazarlık için çabalayacağım.

Aynen hocam. Bir de bazı modellerde o vidaların üzerinde etiketler oluyor, tornavida değince etiketten beli oluyor. Bir de çoğunda vidalar yaylı olduğu için açılıp geri kapatıldığında belli oluyor direkt. Onlara bakabilir özellikle.
Hocam çok teşekkür ederim dediğiniz her şeyi adım adım uygulayacağım fakat adamın bana güvenip kartı test etmem için verip vermeyeceğinden şüpheliyim fotoğraf istesem test videosu istesem o şekilde de anlayabilir miyim kartın sıkıntılı olup olmadığını çünkü ilandaki kart MSI Ventus dolayısıyla sağlam bir kart pazarlık için çabalayacağ
Hocam çok teşekkür ederim dediğiniz her şeyi adım adım uygulayacağım fakat adamın bana güvenip kartı test etmem için verip vermeyeceğinden şüpheliyim fotoğraf istesem test videosu istesem o şekilde de anlayabilir miyim kartın sıkıntılı olup olmadığını çünkü ilandaki kart MSI Ventus dolayısıyla sağlam bir kart paza
Çabalayın, gerekirse video istemeyin, malûm mining illeti var. Gidin adamın sisteminde test edin, ya da kendinizde dikkatli olmak lazım.

Geri
Yukarı