2. El GTX 550 Ti Almak

Leo Boz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar arkadaslar su anda Rusyadayim. Yakin zamanda geri donecegim ancak donmeden once Turkiyedeki bilgisayarima bir ilac almak istiyorum. Fiyati 4500 ruble / 205 TL. GTX 550 Ti 1G DDDR5 192bit. Ancak 1 GB olmasindan ve oyunlarda kasma cikartmasindan korkuyorum. Su anki sistemim;

i5 3.30 Ghz
4 GB RAM
GT 730

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaslar su anda Rusyadayim. Yakin zamanda geri donecegim ancak donmeden once Turkiyedeki bilgisayarima bir ilac almak istiyorum. Fiyati 4500 ruble / 205 TL. GTX 550 Ti 1G DDDR5 192bit. Ancak 1 GB olmasindan ve oyunlarda kasma cikartmasindan korkuyorum. Su anki sistemim;

i5 3.30 Ghz
4 GB RAM
GT 730

Bilemiyorum pek mantıklı değil gibi bence az daha biriktirip (200tl gibi) gtx 750ti almalısın asus strix üretimi

Kacinci nesil tam olarak hatirlayamiyorum. Ancak madem tafsiye etmiyorsunuz almam bende. Pek onemli degildi zaten. Ancak GTX 950 Almayi dusunuyorum 750 Ti'dan daha iyi sanirsam 600 Tl biriktirebilirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı