2.El GTX 75Ti vs GT 1030

GTX 750 Ti almanız daha mantıklı olur. Hem fiyat olarak uygun. Hem de daha performanslı bir kart.

AliExpress'teki GTX 750 Ti, sanırım 300 TL civarındaydı. Sıfır GT 1030'lar 500 TL civarında. Ben olsam GTX 750 Ti'ı alırdım, hem daha performanslı.
GTX 750 Ti almanız daha mantıklı olur. Hem fiyat olarak uygun. Hem de daha performanslı bir kart.
Aralarında vergilerle 100TL gibi bir fiyat fark ediyor ve kargosu 30gün hemde gelirken kırılma ihtimali vb. var.Hem ekran kartı internet cafede kullandıkları için ömrü kısa olucak ama genede bi sormak istedim.

Aralarında vergilerle 100TL gibi bir fiyat fark ediyor ve kargosu 30gün hemde gelirken kırılma ihtimali vb. var.Hem ekran kartı internet cafede kullandıkları için ömrü kısa olucak ama genede bi sormak istedim.
3 ay önce GTX 750Ti aldım ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Herhangi bir kırılma veya darbe alması gibi bir şey söz konusu olmadı. Ekran kartını havalı poşetle öyle bir sarıyorlar ki sertçe atın bir şey olmaz o derece. Satıcıdan da paket üzerine 15$ yazmasını isterseniz de vergi ödemenize gerek kalmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı