2. el GTX1650 alırken nelere dikkat edilmeli?

Hocam oyunda kasma donma olabilir zaten önerilen 1660 yok mu oralarda?

Şahsen darboğaz olacağını düşünmüyorum.

Tamamdır hoca yazdım adama

Hpcam baktım videoya 60 FPS falan veriyordu iste bir de o video 1080p benimki daja düşük çöozunurluk oradan da belki fpsm artar kasmadan oynarım, yanlış mıyım lutfen duzeltın yanlıssam.

Şöyle, oyunlarda ayarlar düştükçe işlemciye yük biner bu yüzden işlemci darboğazı oluşur. Şahsen ben 1060 ile R3 3100 kullanmıştım ve darboğaz sorunu yaşamamıştım. 3100 ile 1600 AF performans olarak çok yakın birbirlerine o yüzden sizinde yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Tamamdır hoca yazdım adama.

Hpcam baktım videoya 60 FPS falan veriyordu iste bir de o video 1080p benimki daja düşük çöozunurluk oradan da belki fpsm artar kasmadan oynarım, yanlış mıyım lutfen duzeltın yanlıssam.

Tabii çözünürlük azalırsa daha rahat oynarsınız bence bende bazen oyunlarda öyle yapıyordum. Ve gözle görülür bir artış oluyordu mesela 20 FPS'ten 35 40 50 FPS gibi sayılarda geziyordum diye hatırlıyorum.

Tabii çözünürlük azalırsa daha rahat oynarsınız bence bende bazen oyunlarda öyle yapıyordum. Ve gözle görülür bir artış oluyordu mesela 20 FPS'ten 35 40 50 FPS gibi sayılarda geziyordum diye hatırlıyorum.
Hocam kabaca genelce ben şöyle sorayım konu kapansın bence, 1060 alsam r5 1600 af ile 768 p yüksek ayarlarda sabit 60 alırmıyım. Sprum bu kadar.

Tamamdır hocam cok teşekkürler. Peki ileride Last of Us'a güzel optimize güncellemeleri gelincw aynı seyı soyleyebilir miyiz FPS değerleri hakkında.

Hocam konuyu birazcık uyandırdım ama bence imkanı yok Uncharted ile bunun sistem gereksinimleri arasında dağ var önerilen olarak 8 GB istiyor birisi birisi 6 GB istiyor. Ve Last of Us önerilen olarak AMD tarafından Ryzen 5 3600X istiyor. 1060 demişsiniz ama inşallah 3 GB almayacaksınız. Bakın bu da Ryzen 5 2600 ve 1060 6 GB ile aldığı versiyon çözünürlük düşürürseniz oynayabilirsiniz Low'da bu arada belki.

Hocam konuyu birazcık uyandırdım ama bence imkanı yok Uncharted ile bunun sistem gereksinimleri arasında dağ var önerilen olarak 8 GB istiyor birisi birisi 6 GB istiyor. Ve Last of Us önerilen olarak AMD tarafından Ryzen 5 3600X istiyor. 1060 demişsiniz ama inşallah 3 GB almayacaksınız. Bakın bu da Ryzen 5 2600 ve 1060 6 GB ile aldığı versiyon çözünürlük düşürürseniz oynayabilirsiniz Low'da bu arada belki.
Yok hocam orda 1060 demiştim de 1650 s alıcam yarın inşallah. Last of usa gelirsek oylesıne sormuştum arkadaşa zaten bi beklentim yok o oyun için

Yeni konular

Geri
Yukarı