2. el GTX1650 alırken nelere dikkat edilmeli?

@Utku92 @XippingS @SEMIKAANCAKIR @kopkeliekmek @Okan Demiray @recovereco hocalar öncelikle yorumlariniz içic teşekkürler. Konuya gelirsek kesinlikle AMD isteniyorum WattMan, driver sorunu falan bıktım. Ben mesela Uncharted oynamak istiyoruö özellikle buna görw değerlendirip 1650 secmıstım. Bir de aynı yerde yüz yüze almak istiyorum onunda etkisi var.
Şunu sormak isityorum bu Dual Ti mi super mi normal mi?

Gamegaeajın 650W PSU'su

Sordum yapmamış. İlk günkü gibi kullanmış.

Ben yine de 1650 Super almanızı öneriyorum hocam. 2000 vereceğinize 2.500-2.750 verin performans konusunda sıkıntı çekmezsiniz. 550'den 1650'ye geçmek size güzel performans değişimi sağlar fakat 1650 Super ile çok daha rahat oyunlar oynarsınız.

1650 dediğimiz kart neredeyse 1050ti'la aynı performans veriyor. 5 senedir 1050ti kullanan birisi olarak kesinlikle 1650 değil Super versiyonunu almanı öneririm.

@Utku92 @XippingS @SEMIKAANCAKIR @kopkeliekmek @Okan Demiray @recovereco hocalar öncelikle yorumlariniz içic teşekkürler. Konuya gelirsek kesinlikle AMD isteniyorum WattMan, driver sorunu falan bıktım. Ben mesela Uncharted oynamak istiyoruö özellikle buna görw değerlendirip 1650 secmıstım. Bir de aynı yerde yüz yüze almak istiyorum onunda etkisi var.
Şunu sormak isityorum bu Dual Ti mi super mi normal mi?

Gamegaeajın 650W PSU'su.

Sordum yapmamış. İlk günkü gibi kullanmış.

Legacy of thieves'mı oynayacaksınız?

Arkadaşlar cevaplarınız için sağolun . 1650 almıcam . Aynı il şartıyla aratcam yine ve super falan bakıcam veya varsa 1660 falan. İyi forumlar...

Geri
Yukarı