2. el GTX1650 alırken nelere dikkat edilmeli?

Hocam 1650'ye 2 vereceğine Super'e 2.5 versin arada FPS farkı fazlasıyla var. İki kartıda test etmiş biri olarak söylüyorum.

Hocam 3K ya RX6600 nerede bulabilirim söyler misiniz?

3K ya demedim 3K üstüne dedim, 3300'den başlıyor. 2.5k da 1650S'e vermesin 1660 alsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
al bak bakalım teste GTX 1060 öneriliyor sistemde böyle FPS alıyor 1060 ile.

1060 yerine 1650 Super daha mantıklı. Hem daha yeni, TDP değeri daha az. Oyunlarda da FPS farkı çok az olsada 1060'dan daha fazla veriyor.

1060 yerine 1650 Super daha mantıklı. Hem daha yeni, TDP değeri daha az. Oyunlarda da FPS farkı çok az olsa da 1060'dan daha fazla veriyor.

GTX 1650 SUPER vs GTX 1660 Game Performance Benchmarks (i7-8700K vs i7-8700K)

Hocam kime göre neye göre konuşuyorsunuz bu daha iyi olayını tam olarak anlamıyorum ama adamın oynamak istediği oyun belli eğer oyun onda daha iyi oynansa önerilen sistem kısmına onu yazarlardı bence.

Edit video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Darboğaz olmaz, işlemci yeterli. Uygun hocam. 1650 Super'de alabilirsiniz 1060'da alabilirsiniz.
Tamamdır hoca yazdım adama

Hocam oyunda kasma donma olabilir zaten önerilen 1660 yok mu oralarda?
Hpcam baktım videoya 60 fps falan veriyodu iste bi de o video 1080 p benimki daja düşük çöozunurluk ordan da belkı fpsm artar kasmadan oynarım, yanlıs mıyım lutfen duzeltın yanlıssam.

Yeni konular

Geri
Yukarı