2. El HDD Alınır mı?

Zaten ucuz ama, 5 TL'ye bulabiliyorken, neden?
5 liralik urunden nasil bir yarar beklentisi icerisine giriyorsunuz arkadaslar :) Saticinin kendi adina kesilmis faturaya sahipburunu yari fiyata alabilirsiniz, cok da ucuza kacmamak lazim.

Arkadaşlar HDD denen alet zaten oldukça ucuz, ikinci el almak için çaba içerisine girmeyin. Güzel güzel sıfır alın kullanın kısacası.
Vatana bakınca 500 GB bile 5400RPM 8 MB 240 lira
İtopyaya bakınca 500 GB bile 5400RPM 32 MB 240 lira
Bilgisayarımı alalı 1 ay bile olmadı size göre ucuz olabilir ama bana göre pahalı biraz. Sıfırını almaya param yetse gider sıfır alırım n11 den falanda bakmak istemiyorum şuan 120 GB SSD'nin yanına eski bilgisayarımda ki 300 GB HDD taktım son 100 GB kala oyun indirirken bilgisayarı dondurdu. Oyunu silince tekrar dan kendine geldi.

Abartmayalım 500GB HDD 7200RPM bile olsa 125-150TL en fazla. Pahalı gelebilir saygı duyarım, 2. mesajımda bu durumda yarı fiyata ikinci el bulmanızı önerdim. Benim de ultra sonik bir sistemim yok merak etmeyin :) FX4100 kullanıyorum ve SSD'ye bile geçmedim henüz.

Ama öyle 10-20 liraya satılan faturasız ürünlerden de medet ummayın. İyiliğiniz için söylüyoruz, yoksa umurumda değil neyi nereden kaç para vererek aldığınız :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı