2. el HP Victus 16 neden çok ucuz?

O kadar yanlış ki. Testlerini yap kozmetiğini kontrol et sorun yoksa al. 0 cihazda bile sorun çıkar. 2 ay 2. el 1050, 6 ay 2. el RX570 4 GB kullandım, 2 aydır 2. el RX580 8 GB, 1.5 aydır 2. el R5 1600 AF kullanıyrum 0 sıkıntı.
Şimdi 0 daha iyi sıkıntı çiksa hemen hallediyorlar ve 2.el de garanti dişina çikcak bişey yapsa ve garantisi var dese nolacak

Bende bunun i513500H'lı versiyonu var 30.000'e almıştım tek sorunu tek elle açılamıyor olması.

Zaten bekleyemezsiniz her laptoptan öyle olmasını. Ama normalde Victus'lar tek elle açıkabiliyor hatta çoğu laptop açılabiliyor zaten alt kısımları yeterince ağır.

Pahalı. Kutusu açılan herşey 2. Eldir. Yok işletim sistemi kurdum. Yok test ettim gibi durumlar 2. El yapar. Nereden bileceksiniz o bilgisayarla suça karişmadığını, +18 yasaklı çocuk videoları indirmediğini. Formatlayimca temiz mi olacak pc?
Ya da kullandı, baktı sıkıntı var ve şu bahaneyle satıyor. Bana fazla geliyor. Oyun oynamiyorum çok güçlü, işten vakit bulamıyorum bla bla. Açılmış ürün sıfır değildir. Ben sıfır sattığım ürünlerdr kişiye kutuyu actiğı andan itibaren varsa garantiyle muhattap olacağını önceden söylüyorum.

Geri
Yukarı