2. el i5 12400F sistem 13 bin TL eder mi?

WXeray

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ikinci el bir sistem buldum.
Çok az kullanıldığını söylüyorlar, 13.000₺ istiyorlar ve monitör dahil.
Fotoğrafta özellikleri ve sıfır fiyatları mevcut.
IMG-20230127-WA0000.jpg

Hayır etmez. O paraya daha iyi sistemler çıkarılır.

2. el düşünürseniz çok rahat bir şekilde parça parça toplayarak 5600, RTX 3070 sistem dizebilirsiniz.
Monitörü de hesaba katmak lazım. Ve 5600, rtx 3070 13k ya bulmak çok zor ve kullanılmış olur bunun garantisi devam ediyor ve az kullanılmış

Ekran kartı kötü, onun dışında iyi parçalar bu fiyata. 3050 yerine 3060 olsa bu fiyata mis gibi olurdu.
Evet bende o yüzden biraz kararsiz kaldım sizce alıyım mi?

Monitörü de hesaba katmak lazım. Ve 5600, rtx 3070 13k ya bulmak çok zor ve kullanılmış olur bunun garantisi devam ediyor ve az kullanılmış

Evet bende o yüzden biraz kararsiz kaldım sizce alıyım mi?
Pazarlık edebilirseniz fiyatı aşağı çekmeyi deneyin biraz daha. Daha sonra sistemi aldığınızda 3050'yi satıp 3060 ile yükseltme yapabilirseniz güzel olur bence. 👌

Pazarlık edebilirseniz fiyatı aşağı çekmeyi deneyin biraz daha. Daha sonra sistemi aldığınızda 3050'yi satıp 3060 ile yükseltme yapabilirseniz güzel olur bence. 👌
Adam 12.500 e bile düşmüyor son fiyat bu diyor kart yukseltme fikri aklıma geldi de işte adam düşmüyor

Sıfır fiyatına ikinci el 3050 veriyorlar almayın hocam.
Knk listedeki sıfır fiyatı zaten bu sistemi 13 bine veriyor adam monitör dahil

Adam 12.500 e bile düşmüyor son fiyat bu diyor kart yukseltme fikri aklıma geldi de işte adam düşmüyor
3050'yi kaçtan elden çıkarabilirsiniz ona bir bakın ona göre karar verin derim. 3050'yi elden çıkardığınızda elinizdeki rakamla 3060 alabiliyor musunuz yoksa üzerinde çok mu ekleme yapmanız gerekiyor vb matematiğinizi yapın derim.

Bir de şunu belirtmek isterim, harici ekran kartı yokken PC kullanamayacaksınız işlemcide entegre grafik yongası olmadığından. En azından bir entegre grafik birimi olsaydı temel işler için bile ekran kartsız kullanabilirdiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı