2. el iPhone 11 alınır mı?

Bütçe
10000
Hocam.

Hocam eğer o bataryayı sürekli %0 düşürür veya %100 çıkarırsanız dayanmaz o sağlık.

7 aydır telefon şarj yüzünden kapanmadı hiç. %100e de çıkmıyor zaten şarj 90a dayanınca saatte 1 şarj yükseliyor.

Benim de pil sağlığı %86. Bir günü rahat çıkarıyor. Zaten 500 Şarj Döngüsüne ulaşmadan %80 Altına düşerse Apple değişim yapıyor diye biliyorum.

Hocam ben işe gittiğimde foruma telefondan giriyorum iş çıkışı ucu ucuna yetiyor yani. 8 saat çalışıyorum üstelik. Belli başlı uygulamalar aşırı şarj yiyor. Safari de bunların başında geliyor.

Bu kısmı sende atar mısın bi karşılaştırma yapalım.

Dosya Ekleri

• FF3D1A87-8F35-4E36-BCC6-105680ECA65F.png
    FF3D1A87-8F35-4E36-BCC6-105680ECA65F.png
    143,4 KB · Görüntüleme: 32
Hocam benden tavsiye eğer çok oyun oynuyorsanız, telefonu şarja takıp 15 dk sonra alıyorsanız, hiçbir batarya dayanmaz maalesef, tavsiyem şu dur %20 ile %80 arası tutun şarjınızı,ayarlardan iyileştirilmiş pil sağlığını açın faydasını görürsünüz.

Hocam benden tavsiye eğer çok oyun oynuyorsanız, telefonu şarja takıp 15 dk sonra alıyorsanız, hiçbir batarya dayanmaz maalesef, tavsiyem şu dur %20 ile %80 arası tutun şarjınızı,ayarlardan iyileştirilmiş pil sağlığını açın faydasını görürsünüz.

Yok kanka keşke oyun oynasam oyun da oynamıyorum. Bende bir tek Safari şarj yiyor. Attığım ekran görüntüsüne bak anlarsın.

Harbiden ilginç, üzüldüm hocam vallahi 7 ayda o kadar batarya sağlığın gitmesine.

Hatta konu bile açmıştım Technopat uygulaması İOS'a da gelsin telefonumun şarjı bitiyor diye de. Çok tınlamadılar tabi. Yani işin kısası 16-17K İphone 11 için değecek bir telefon değil diye düşünüyorum.

Hatta konu bile açmıştım Technopat uygulaması IOS'a da gelsin telefonumun şarjı bitiyor diye de. Çok tınlamadılar tabii. Yani işin kısası 16-17k iPhone 11 için değecek bir telefon değil diye düşünüyorum.

Ben de o tarafına sonuna kadar katılıyorum S22 çok daha mantıklı olur ya da iPhone 12 mini.

Yeni konular

Geri
Yukarı