2. el iPhone 11 alınır mı?

Bütçe
10000
2. el iPhone 11 almak istiyorum (TR) fakat güvenemiyorum. Alırken neye dikkat etmem lazım ve Max ne kadara almam lazım? 2. el piyasasında.

İkinci el iPhone 11 alınır uzun yıllar kullanılır. İkinci el alırken garanti süresi, batarya sağlığı, ekran ve kasada çatlak var mı? 3Tools programından ekran orijinal mi yoksa yan sanayi mi? Bakman lazım. Bu saydığım unsurlara dikkat etmen lazım. Eğer 5 yıl kullanmak gibi bir düşüncen varsa 128 GB olanı almanı tavsiye ederim.

Pil hariç bir parçası değişen telefonu almayın kimse gidip de orijinal parça taktırmıyor. Ayrıca üçüncü parti parçalarda bir süre sonra sorunlar çıkabiliyor. Face ID'si çalışmayan telefona bulaşmayın. Türkiye'de var mı bilmiyorum ama varsa Apple'dan yenilenmiş telefon alınabilir fiyatı uygunsa.

İkinci el iPhone 11 Alınır. Şu anda en iyi f/p iPhone cihazdır kendisi. Alırken garantisine, kutusuna, faturasına, pil sağlığını, çiziğine, kırığına ve çatlak olup olmadığına bakmanı öneririm. 3uTools ile de değişen parçanın olup olmadığını kontrol edebilirsin. IMEI kontrolünü de yapmanı öneririm.

iPhone 11 kullandığım halde ben memnun değilim. 13.000e aldım 7 ay önce şu an satsam 12.000'den aşağı vermem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sorun mu oldu hocam, neden memnun değilsiniz?

Bataryası çok çabuk düşüyor 7 ay önce aldım %91 şu an. Bu şekilde 5 sene kullanabilmem çok zor. Ama kamerası çok güzel.

Dosya Ekleri

• 0F06D326-C4B3-48DA-9595-601DC58D7A94.png
    0F06D326-C4B3-48DA-9595-601DC58D7A94.png
    126,1 KB · Görüntüleme: 46

Yeni konular

Geri
Yukarı