2. el iPhone 7 Plus ve 8, sıfır iPhone 11 ile takas edilebilir mi?

Mereishere

Centipat
Herkese merhaba, yaklaşık iki yıllık olan iki cihazı da 7 Plus 32 GB, 8 64 GB aldığım yerden sıfır iPhone 11 ile takas edebilir miyim sizce? Piyasa fiyatlar hakkında bilgim pek yok. Hafıza olarak yetse de özellik olarak biraz yavaşladığını anlıyorum iki cihazın da bu yüzden 11'e geçebilirsem öyle yapmak isterim.

2.el piyasasında pek bilgim yok biraz da bu yöndeydi sorum

Ben garantisi bitmis pil saglıgı &100(Orjinal) ve aksesuarlarıyla birlikte iphone 7 Plus Jet Black 32GB cihazı 3000TL'ye sattım, iphone 8'de hemen hemen aynı fiyat aralıgında birlikte 6000-6500TL ediyolar. iphone 11 7000TL yani takası kabul ediyolarsa yapılır.

Ben garantisi bitmis pil saglıgı &100(orijinal) ve aksesuarlarıyla birlikte iPhone 7 Plus jet Black 32 GB cihazı 3000TL'ye sattım, iPhone 8'de hemen hemen aynı fiyat aralıgında birlikte 6000-6500TL ediyorlar. iPhone 11 7000TL yani takası kabul ediyorlarsa yapılır.

7 Plus'u 3000 bin bedavaya satmışsınız yazık olmuş.

7 Plus'u 3000 bin bedavaya satmışsınız yazık olmuş.

Dis ekran catlamisti ve cakma bi ekranla degistirildi yani orjinal degildi, bataryayi Apple Servisde orjinal alip degistirmeme ragmen sadece internette gezdigimde bile max 2 saate sarji bitmeye yakin oluyodu. Isinma sorunu vardi sadece 5DK video izledigimde dahi ciddi sekilde isiniyodu. Bence iyi fiyat.

Geri
Yukarı