2. el iPhone 7 Plus vs sıfır Samsung A24

A24 9300 TL olduğunu gördüm. Eğer imkanınız varsa iPhone SE 2020 yenilenmiş (EasyCep) öneririm. Kız arkadaşım 2 hafta önce aldı. Benim şu anda kullandığım iPhone XR'dan daha hızlı çalışıyor. Kameraları da aynı. Öneririm. Eğer beğenmezseniz 14 gün içinde iade edebiliyorsun. Ben de EasyCep'ten almıştım bu arada ekleyeyim.

A24 9300 TL olduğunu gördüm. Eğer imkanınız varsa iPhone SE 2020 yenilenmiş (EasyCep) öneririm. Kız arkadaşım 2 hafta önce aldı. Benim şu anda kullandığım iPhone XR'dan daha hızlı çalışıyor. Kameraları da aynı. Öneririm. Eğer beğenmezseniz 14 gün içinde iade edebiliyorsun. Ben de EasyCep'ten almıştım bu arada ekleyeyim.
İsterse Apple'ın kendisi dahi satsa yenilenmiş cihazlarda genelde yan sanayi parça kullanımı oluyor. İkinci el temiz bulma imkanı varken yenilenmiş pekte tercih etmem. Ama öneriniz için sağ olun.

İsterse Apple'ın kendisi dahi satsa yenilenmiş cihazlarda genelde yan sanayi parça kullanımı oluyor. İkinci el temiz bulma imkanı varken yenilenmiş pek de tercih etmem. Ama öneriniz için sağ olun.

Benimkinde de kız arkadaşımınkinde de böyle bir sorun yok. Orijinal halleri ile değiştiriliyor. Bunu da 3uTools ile kontrol edebiliyorsun. Siz bilirsiniz yine de. Önemli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı