Samsung A24 vs Samsung S9 vs Samsung S10 vs Apple 7 Plus

ibrahim_bl11

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Cep telefonu tavsiyesinde bulunmanızı rica ediyorum. Sıfır A24 alırsam vergi indiriminden yararlanma niyetindeyim. İkinci el olarak alırsam S9, S10'ya da 7 Plus modellerinden birini düşünüyorum. Hepsinin de fiyatı üç aşağı beş yukarı aynıya gelecek. Ona göre yorum yapmanızı rica ediyorum.

Karşılaştırmaları bile absürt. S10 hepsinden kat kat önde olmak ile beraber iPhone 7 Plus bu zamanda kesinlikle alınacak bir telefon değil.
s10 ile a24 arasında da dört yıl fark var ama. uzun ömürlülük açısından hangisi daha iyi olur?

s9 ile s10 arasında fiyat farkı var illâ. eğer iş görürse s9 tercih edilebilir mi?

s10 ile a24 arasında da dört yıl fark var ama. uzun ömürlülük açısından hangisi daha iyi olur?

s9 ile s10 arasında fiyat farkı var illâ. eğer iş görürse s9 tercih edilebilir mi?
S9 ve S10'un ekran ömürleri doldu. Artık amoled hataları ve yanıkları kesin olan telefonlar oldular. Yoksa değişmiş demektir ki çakma ekranla değiştiriyorlar çünkü ekran fiyatı telefon fiyatı kadar. Buna dikkat ederek almakta fayda var. Tabii temiz ekrana sahip olanlar var ama yakalaması zor.

A24 bu zamanın giriş seviyesi bir telefonu. Samsung Galaxy S10 ise bir amiral gemisi. Hala daha çok güçlü. Kamerası iyi, ekranı mükemmel bir telefon. S9 ile S10 arasındaki en büyük fark batarya. S9 batarya performansı düşük bir telefon.

Geri
Yukarı