İkinci el Samsung A33 vs sıfır A24

rzxeroz

Centipat
Yer
Konoha
Daha fazla  
Hangisi şu anda daha mantıklı? GSMArenadan baktım A33 daha iyi gibi ama ikinci el olduğu için bilemedim ikisini de aynı fiyattan buldum. Bir de ikinci el A52-DE yine aynı fiyattan. Başka telefon istemiyorum özellikle bu üçünden biri olacak yani ikinci el A33-A52 mi yoksa sıfır A24.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci ele bulaşmayın derim A24 alın geçin. Cihaz hakkında sorularınız varsa cevaplayabilirim.
Çok genel bir cümle olmuş, ikinci el temizini bulursa daha uzun süre kullanabileceği daha iyi bir telefon almış olur.

İkinci ele bulaşmayın derim A24 alın geçin. Cihaz hakkında sorularınız varsa cevaplayabilirim.
Batarya performansı nasıl? Günlük kullanımda ve oyun kullanımında iki ayrı performans olarak bakıldığında kaçar saat ekran süresi veriyor?

Ayrıca telefonda kullandığınız günden bugüne donma-kasma gibi sorunlar yaşandı mı?

Batarya performansı nasıl? Günlük kullanımda ve oyun kullanımında iki ayrı performans olarak bakıldığında kaçar saat ekran süresi veriyor?

Ayrıca telefonda kullandığınız günden bugüne donma-kasma gibi sorunlar yaşandı mı?

Batarya performansı iyi günlük kullanımda 11 saat, oyunda 8 saat ekran süresi veriyor.
Telefonu 1 ay önce almıştım bu güne kadar bir kasma donma fark etmedim ama ileride kasma olmayacağına garanti vermiyorum. Telefonda oyun oynayan birisi değilim ama test amaçlı PUBG yüklemiştim 45 FPS akıcı oynatmıştı ama oyun telefonu olmadığını da belirteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı