P20 Lite vs iPhone 7

Marwitz

Kilopat
Daha fazla  
Arada kaldım. Şu anda Android kullanıyorum. iOS'a geçmek istiyorum fakat P20 Lite'da cazip geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış mı bakıyorum İphone7 için fiyat 3000-4000 TL arasında mı? Durum buysa bu 2 telefon arasında İPhone tavsiye etmek doğru olmaz düşüncesindeyim. Hem 3000-4000 TL segmentinde olacaksın hemde 1500-2000 TL segmentinde ki telefonla kıyaslanacaksın.

Iphone 7 donanim, performans ve arka kamera olarak daha iyi. Iki model birbirinin dengi değil.
@Zgrrs Fiyati dediğin gibi o fiyata daha iyi Android modelleri de var.
Açıkcası Iphone telefonlar hakkında bilgim yok fakat bu durumda gerek de yok. 2 ürünün donanım olarak birbirine denkliğini geçtim her şeyden önce fiyat olarak birbirlerine denk değilken Iphone7 tavsiye edilmesi doğru değil. Başlık sahibi bu tavsiyeler doğrultusunda bu ürünü alıp belki de daha uygun fiyatla daha iyi bir telefon alma şansını elinden kaçırabilir.
Iphone7 bu fiyatlara satılacak bir telefonsa buyursun Mi8 yada Pocophone f1 ile karşılaştırılsın, adını verdiğim 2 telefon bile hala Iphone7 den daha uygun fiyatlı.

Iphone 7 fiyatına daha iyi seçenekler var zaten, S9, S8 serisi gibi ve daha uygun fiyatli dediğin modeller gibi.

Iphone 7 kötü telefon değil ancak fiyat olarak oldukça pahali burada. Örneğin Iphone 7, S7 modelinin rakibidir, S8 modelinden bile daha pahalı Iphone 7, S9 ile bile arada 200-300 TL fark var, S9 2 nesil ondan sonra çıkmasına rağmen sadece 200-300 TL daha pahali.

Asus zenfone 5z öneririm. Sebepleri;
* Hifi/hiress sertifikalı kaliteli ses çipi.
* Kaliteli kameralar.
* Batarya günü rahat çıkartıyor.
* Zen/ui stabil bir yazılım ve tr garantisi.
* Ekran renk canlılığı başarılı bir ips panel.
* Fiyat performans bir cihaz tabi baktığımızda 6gb ram+sd845 işlemci bulunan cihazlar içinde dandik pocophone'u çıkartırsak iyi bir fiyata veriliyor.
Ayrıca bu cihazın rakibi olarak lg g7 bakılabilir ve ses kalitesi olarak g7 daha iyi iken zenfone 5z batarya ve arka kamera detayda daha iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı