2.el iPhone alınır mı?

TarumarEdici

Hectopat
Bu telefon hakkında çok konu açıldığının farkındayım ancak her gün değişen telefon fiyatları yüzünden düşüncemi netleştiremedim. Abimin arkadaşından temiz iPhone buldum. Şu anda 17bin civarlarında fiyatı söylüyor ancak eğer bu zamanda hala alınır diyorsanız güzel bir pazarlıkla 15-16 bandına kadar indirebiliriz fiyatı muhtemelen. Çocuk abimin çok yakın arkadaşı o yüzden iyi bir pazarlık yaparız. Model iPhone 11, muhtemelen de 128GB.

Son düzenleme:
Bu telefon hakkında çok konu açıldığının farkındayım ancak her gün değişen telefon fiyatları yüzünden düşüncemi netleştiremedim. Abimin arkadaşından temiz iPhone buldum. Şu anda 17bin civarlarında fiyatı söylüyor ancak eğer bu zamanda hala alınır diyorsanız güzel bir pazarlıkla 15-16 bandına kadar indirebiliriz fiyatı muhtemelen. Çocuk abimin çok yakın arkadaşı o yüzden iyi bir pazarlık yaparız.

Hocam model vahiyle mi geliyor?

Bu telefon hakkında çok konu açıldığının farkındayım ancak her gün değişen telefon fiyatları yüzünden düşüncemi netleştiremedim. Abimin arkadaşından temiz iPhone buldum. Şu anda 17bin civarlarında fiyatı söylüyor ancak eğer bu zamanda hala alınır diyorsanız güzel bir pazarlıkla 15-16 bandına kadar indirebiliriz fiyatı muhtemelen. Çocuk abimin çok yakın arkadaşı o yüzden iyi bir pazarlık yaparız.
Bu dönemde babana bile güvenmeyeceksin. O telefonun nasıl kullanıldığına dair hiçbir fikrin yok. Temizinden sıfır Samsung yada Xiaomi bir telefon al.

Dostum modelini söylememişsin?
Temiz açılmamış bataryası ölü değilse neden olmasın alınır.
Eğer 11 ise telefon modeli almaman hayrına olur onu da belirteyim.

Hocam 11'in sıfırı var o fiyata.

Dostum modelini söylememişsin?
Temiz açılmamış bataryası ölü değilse neden olmasın alınır.
Eğer 11 ise telefon modeli almaman hayrına olur onu da belirteyim.

Bu dönemde babana bile güvenmeyeceksin. O telefonun nasıl kullanıldığına dair hiçbir fikrin yok. Temizinden sıfır Samsung'ya da Xiaomi bir telefon al.

Hocam S20 FE aldım ben Amazon'dan 9989 liraya hem ucuz hem güzel.

Alınır.

Hangi cihazı alacaksın ?

Yeni konular

Geri
Yukarı