2. el iPhone SE 2020 4.000 TL'ye alınır mı?

Şu anlık batarya değiştirecek bütçem yok normal bir telefoncuda değiştirmem sorun çıkartır mı? 300-400 TL bir şey istiyorlar orijinal diyorlar ama güvenemedim ben.

Hocam batarya saglıgı çok düşük değil 85 le idare edebilirsiniz diye düşünüyorum 80'in altına indiginde şansınızı garantiye göndermekten yana deneyin belki bataryayı orijinal ile değiştirirler ama siz dışarıdan taktırırsanız garanti dışı kalır cihaz 13 aylık garanti boşa gider.

Şu anlık batarya değiştirecek bütçem yok normal bir telefoncuda değiştirmem sorun çıkartır mı? 300-400 TL bir şey istiyorlar orijinal diyorlar ama güvenemedim ben.
Deji alabilirsin. Deji bataryaları kaliteli oluyor. Ama garantisi bozulur servis dışı bir yere yaptırırsan bu işlemi.

Hocam batarya saglıgı çok düşük değil 85 le idare edebilirsiniz diye düşünüyorum 80'in altına indiginde şansınızı garantiye göndermekten yana deneyin belki bataryayı orijinal ile değiştirirler ama siz dışarıdan taktırırsanız garanti dışı kalır cihaz 13 aylık garanti boşa gider.

Pil i ne kadara değiştirirler. 80 altına düştükten sonra.

Pil i ne kadara değiştirirler. 80 altına düştükten sonra.

Cihazda sorun yok ise garanti kapsamı dışı olsa dahi ben bu fiyatı verirdim ki bu hemen bir süreç değil bu parayı gözden çıkarsanız dahi batarya saglıgı 70 de bile gönderibilirsiniz bu süreç size baglı bu arada kimi 6 ayda %3 gidiyor batarya saglıgı kiminin 1 ay.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    32,2 KB · Görüntüleme: 14
Cihazda sorun yok ise garanti kapsamı dışı olsa dahi ben bu fiyatı verirdim ki bu hemen bir süreç değil bu parayı gözden çıkarsanız dahi batarya saglıgı 70 de bile gönderibilirsiniz bu süreç size baglı bu arada kimi 6 ayda %3 gidiyor batarya saglıgı kiminin 1 ay.

1K mı alınacak yani benden bir de açıklamak istediğniz şeyi anlamadım oyun vs. oynamıyorum cihazda.

1K mı alınacak yani benden bir de açıklamak istediğniz şeyi anlamadım oyun vs. oynamıyorum cihazda.

Hocam günde 3 kere sarja sokarsanız telefonu mantiken şarj saglıgı azalır sizinde alacagınız telefonun şarj saglıgı 85 yani tam dolsa dahi %85'lik kapasitedeye sahip bu da %100 şarj ile örnegin 4 saat video izliyorken 3.5 saat video izlersiniz şarj saglıgı 70'lere geldiginde artık dayanılcak hal kalmıyor zaten telefon küçük oldugu için içindeki bataryanın mAh değeride düşük çok hızlı bitmeye başlıyor sizde onu garantiye gönderiyorsunuz garanti şansınıza baglı garanti kapsamına alırsa para ödemeden batarya orijinal ile değişir ve %100 pil saglıgı olur garanti kapsamına alınmazsa 1000 TL öderseniz %100 olur.
Sizin saglıgının 70'lere geldigindeki sürec 1 yılda olabilir 5-6 ayda sizin sürekli kullanımınıza sarja takmanıza baglı.

Yeni konular

Geri
Yukarı