2. el iPhone XS vs XR vs XS Max

Bütçe
9500

Senna

Hectopat
İyi tatiller bayramınız kutlu olsun arkadaşlar, başlıkta gördüğünüz gibi 3 model arasında kararsız kaldım. Sizce hangi modeli almalıyım? iOS 16 ve üst güncellemeleri alması, kamera, pil ve performans olarak daha iyi olması benim için yeterli olacak.

İyi tatiller bayramınız kutlu olsun arkadaşlar, başlıkta gördüğünüz gibi 3 model arasında kararsız kaldım. Sizce hangi modeli almalıyım? iOS 16 ve üst güncellemeleri alması, kamera, pil ve performans olarak daha iyi olması benim için yeterli olacak.
Hepsini kullandım şuan Xs kullanıyorum 10 numara bence Xs veya Xs Max tercih et

XS Max.

Pil olarak XR daha iyi. Diğer bütün özellikleri aynı fakat kamera ve ekran farkı olarak XS ve Max daha iyi.
Hayır. Pil olarak XR daha iyi değil. mAh sayısına bakarak söylemek doğru olmuyor. XS ve XS Max daha uzun ekran süresi ve kullanım veriyor. Büyük bir telefon istenirse XS Max,küçük bir cihaz istenirse XS alınmalı. Bu iki cihazdan birisi alınabiliyorsa XR'a bakmaya gerek bile yok.

Hayır. Pil olarak XR daha iyi değil. mAh sayısına bakarak söylemek doğru olmuyor. XS ve XS Max daha uzun ekran süresi ve kullanım veriyor. Büyük bir telefon istenirse XS Max, küçük bir cihaz istenirse XS alınmalı. Bu iki cihazdan birisi alınabiliyorsa XR'a bakmaya gerek bile yok.

Mesajlarınızı daha önceden görmüştüm tecrübeli olduğunuzu düşünüyorum. XS Max bulamadım daha, haftaya tekrar doğubank pasajına gidip soracağım. Arasında ne kadar fark oluyor? (64 GB almayı düşünüyorum.)

Mesajlarınızı daha önceden görmüştüm tecrübeli olduğunuzu düşünüyorum. XS Max bulamadım daha, haftaya tekrar doğubank pasajına gidip soracağım. Arasında ne kadar fark oluyor? (64 GB almayı düşünüyorum.)
XS ile mi?
XS Max'in Artıları;
•Büyük Ekran
•Ekran/Gövde Oranı
•Batarya

XS Artısı;
•Daha Hafif
•Daha küçük bir cihaz (tek el kullanımı rahat)
Bunlar dışında aynı cihazlar.

XS ile mi?
XS Max'in artıları;
•Büyük ekran.
•Ekran/Gövde oranı.
•Batarya

XS artısı;
•Daha hafif.
•Daha küçük bir cihaz (tek el kullanımı rahat)
Bunlar dışında aynı cihazlar.

Haklısın XS almak daha iyi görünüyor, sence XS modelinde hangi iOS sürümü yüklenmeli? 16 veya daha üst sürümlerde kasma vb. sorunlar oluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı