2.el laptop önerisi

Bütçe
17000

saac

Femtopat
Daha fazla  
17000 TL bütçem var oyun oynamak için 2.el bir laptop arıyorum oynayacağım oyunlar Apex Legend, GTA 5, Assetto Corsa, PUBG Steam, Valorant. Bu oyunlari yüksek veya orta ayarlarda oynatacak kasmayan ve temiz bir laptop arıyorum.

17000 TL bütçem var oyun oynamak için 2.el bir laptop arıyorum oynayacağım oyunlar Apex Legend, GTA 5, Assetto Corsa, PUBG Steam, Valorant. Bu oyunlari yüksek veya orta ayarlarda oynatacak kasmayan ve temiz bir laptop arıyorum.

Daha ucuzu olabilir. Ayrıntılı bir bakın. Bir de RAM'i 16 GB yapın. 8 GB RAM birden fazla oyuna yetmiyor.

Laptop da 2. el alırken dikkatli olmak gerekiyor o kadar para verip tamir görmüş bir cihaz satmasınlar dikkatli ol, Masaüstünde parçalara bakmak kolay da laptop da süpriz yaşama. 17.000 Tl ye 1650 ti çok pahalı dağilmi hocam

Laptop da 2. el alırken dikkatli olmak gerekiyor o kadar para verip tamir görmüş bir cihaz satmasınlar dikkatli ol, Masaüstünde parçalara bakmak kolay da laptop da Sürpriz yaşama. 17.000 TL'ye 1650 Ti çok pahalı dağilmi hocam

Fiyat 14.500. Bu fiyata Laptop piyasasında bırakın GTX 1650'yi ekran kartı bile yok.

Son düzenleme:

Merhaba, yeni kasa topladığım için Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptopumu satıyorum. Bir kere bile servis görmedi, sorunsuz bir cihaz. İhtiyaçlarını karşılıyorsa görüşelim :)

1650ti
r5 4600h
16gb ram(8x2)
512gb ssd

İlan linki:

Yeni konular

Geri
Yukarı