2.el Logitech ekipman alınır mı?

Bütçe
1

Dreaminq

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm 2.el oyuncu ekipmanı almayı düşünüyorum.
G213 klavye.
G332 kulaklık.
G102 mouse.
3 ekipmanı elden satın alacağım sizce ederi nedir + ve - yorumlarınızı bekliyorum.

İkinci el elektronik alma illa bir sorunu oluyor olmasa satmazlar zaten emin ol iki kere ikinci el alma hatasına düştüm ilki laptoptu calisiyodu deneyerek aldım sonra kapanma sorunu alıcıya ulaşamadım engelledi 600tl tamir masrafı cikti ikincisi mekanik klavye her şeyi calisiyo dedi ışıklarda sorun yok eve geldim baktım her şey tamam sonra oyunda space bazen basmadigini gördüm İKİNCİ EL ALMA

Şu zamana kadar bende bir sorun olmadı PC konusunda altığım birkaç ürün hariç hepsi ikinci el genelde çevre birimlerini sıfır tercih ediyorum ama.

İkinci el elektronik alma illa bir sorunu oluyor olmasa satmazlar zaten emin ol iki kere ikinci el alma hatasına düştüm ilki laptoptu calisiyordu deneyerek aldım sonra kapanma sorunu alıcıya ulaşamadım engelledi 600TL tamir masrafı cikti ikincisi mekanik klavye her şeyi calisiyor dedi ışıklarda sorun yok eve geldim baktım her şey tamam sonra oyunda space bazen basmadigini gördüm ikinci el alma.

Benim de 2.el siparişlerimde toplam 5 adet ürün aldım 1 tanesi sorunlu çıktı onu da iade ettim. Ürünler resimdeki gibi. Satıcı açıklamaya neredeyse hiç kullanılmadı. Garantisi kutusu faturası hepsi duruyor demiş sizce sorun olur mu?
Şu zamana kadar bende bir sorun olmadı PC konusunda altığım birkaç ürün hariç hepsi ikinci el genelde çevre birimlerini sıfır tercih ediyorum ama.

Bende sıfırdan şaşmam ama malum durumlardan bizde etkileniyoruz o yüzden 2.el e niyetlendim.

Dosya Ekleri

• 346436.png
    346436.png
    360,8 KB · Görüntüleme: 43
Benim de 2.el siparişlerimde toplam 5 adet ürün aldım 1 tanesi sorunlu çıktı onu da iade ettim. Ürünler resimdeki gibi. Satıcı açıklamaya neredeyse hiç kullanılmadı. Garantisi kutusu faturası hepsi duruyor demiş sizce sorun olur mu?

Bende sıfırdan şaşmam ama malum durumlardan bizde etkileniyoruz o yüzden 2.el e niyetlendim.
Kutular açılmış mı?

E sıfır aldı ürün bozuk geldi, değişime yolladı yine bozuk geldi ne yapacak? Teknoloji şans işidir.

O da olabilir ama elden alacağım için deneme şansım var. Mouse klavye tuşları bastıktan çalıştıktan sonra kulaklıktan da ses geldikten sonra bir sorun olmaz sanırım? Hiç olmadı bende garantiye gönderirim :)
Hocam o halde sistemini satanlara bakın onlardan bulabilirsiniz belki sağlam bir şeyler.

Sizin önerebileceğiniz ilan varsa incelemek isterim tabii ki.
Kutular açılmış mı?

Açıklamada neredeyse hiç kullanılmadı yazmış açılmıştır sanırım.

Geri
Yukarı