2. el Logitech G25 alınır mı?

Bütçe belli, talep belli, önerdiğin direksiyon bu arkadaşın bütçesine uzaktan yakından uymuyor, tam olarak yararlı bir yorum yaptığını düşünüyorsan sen haklısın kardeşim. :)
Beni farklı yorumlar yapmaya zorluyorsun ama neyse :D Ben bu adama t300 önermedim sen kendinde misin ?
Sahibinden de t150 2300TL den başlıyor buyrun linki. 3500TL ye yıpranmamış güzel bişey alınır. Bana boş muhabbet yapmak yerine bi araştır bak diyecemde herşeyin kolayı varken zoru kim seçer.

Beni farklı yorumlar yapmaya zorluyorsun ama neyse :D ben bu adama T300 önermedim sen kendinde misin?
Sahibinden de T150 2300TL'den başlıyor buyurun linki. 3500TL'ye yıpranmamış güzel bir şey alınır. Bana boş muhabbet yapmak yerine bir araştır bak diyecemde her şeyin kolayı varken zoru kim seçer.

Bak bakalım onda debriyaj ve h-vites var mı?

Bak bakalım onda debriyaj ve h-vites var mı?

T150 Pro da bulunur 2. el, H vites de, gerekirse 2-3 ay sonra alırsın ama 3 ay sonra 5-6 yıl sorunsuz bir şekilde (belki daha fazla) yeni çıkan bütün oyunlarla senkronize bir şekilde oynayabileceğin bir sistemin olur. Günü kurtarmak, anı kurtarmak için en az 10 yıllık eskide kalmış direksiyonu kaliteli(uzun ömürlü) olan önerildiğinde fiyat fazla geliyor diye mahalle jargonuyla konuşup boş yorum yapmanı gerektirecek bir durum yok, herkes senin gibi düşünecek diye bir kural da yok. Öyle olsaydı zaten bu forum olmazdı. Ayrıca ben alacak kişinin ileriye dönük daha memnun olması adına yorum yaptığım halde sen üzerine vazife edinip yanıtladın, bu da çok ayrı bir durum. İnsanın amacı üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olursa normal tabii. Konuya veridiğim rahatsızlıktan dolayı arkadaş ve kendim adına özür dilerim. Hayırlı ramazanlar.

Arkadaşlar G27 düşünüyordum aslında 3400 TL falan muhtemelen onu alacağım konuya G27 yazmayı unutmuşum.
Eski model falan olması önemli değil benim için rahat ve kaliteli olsun bir de işimi görsün yeter görünümüde çok kötü olmaması benim için yeterli zaten.

Arkadaşım FH4'ü 900 derece oynamak için G27'yi satıp G29 almıştı. Sonrasında bin pişman oldu. G25 ile kalitesi aynı ise tutuş hissi falan kaliteli hissettiriyor. ETS2 oynamayı düşünüyorsan ekstra olarak buton box yaptırabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı