2.el Logitech G25 alınır mı?

xPSYCHOx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Sorum şu yönde bu zamanda hala daha alınır mı?2.el alırken neye dikkat etmeliyim? Kaç fiyat üstüne çıkmamam gerekiyor? Şimdiden teşekkür ederim.
Not: Maksimum fiyat 2800.

Çok eski bir cihaz. Alırken çok dikkatli olmalısın. Motor kısmı biraz yanık gibi kokuyorsa (uzun süre boyunca sürekli çevrilince oluşmaya başlıyor bu koku) o cihazı almanı tavsiye etmem. DFGT'de böyle. G25 modelinde de böyle.

Hocam satıcının güvenli olduğunu nasıl anlayabilirim?

DFGT nasıl hocam? Hissiyatı vs. güzel mi?

DFGT'den G27'ye geçmiş biri olarak söylüyorum, gerekli ayarlar yapıldıktan sonra h vites ve debriyaj dışında direksiyonda hiçbir değişiklik fark etmedim, eğer sizin için h vites ve debriyaj önemli değilse DFGT alabilirsiniz, ayrıca dikkat etmeniz gerekenler, satıcıya direksiyon ile neler oynadığını, bakımlarını ne kadar sürede yaptırdığını ve titreşim ve feed backi yükseltip test yapmanızı öneririm. Yükseltince direksiyondan sürtünme sesi geliyorsa o direksiyonu tercih etmeyin.

Hocam satıcının güvenli olduğunu nasıl anlayabilirim?

DFGT nasıl hocam? Hissiyatı vs. güzel mi?
Dfgt genel olarak çok ses çıkardıklarını söylerler. Fakat o kadar fazla bir ses çıktıpını sanmam feedback ayarını çok yükseltirsen oynayamazsın tabi. Dfgt diğer logitech direksiyon setlerine nazaran tek motordur bildiğim kadarıyla. Ets 2 ve assetto corsa oynadım. Hiç bir sıkıntısını görmedim. Tek eksiği sıralı vites olmasıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı