2.el monitör alınır mı?

Alınır ki ben daha geçen hafta aldım.

Memnun musun hocam.

Dolabı bilmem ama ben sarı sitedeki ve Letgo'daki satıcıları gördükten sonra güvenimi kaybettim.

Dostum her ürün alınmaz zaten ben baktım Türkiye faturalı diyor daha 2 yıl garantisi varmış ve hiçbir sorunu yokmuş güvendiğim şey ise dolap ta ilk 4 gün iade hakkın var satıcının dediği gibi gelmez ise.

Memnun musun hocam.

Dostum her ürün alınmaz zaten ben baktım Türkiye faturalı diyor daha 2 yıl garantisi varmış ve hiçbir sorunu yokmuş güvendiğim şey ise dolap ta ilk 4 gün iade hakkın var satıcının dediği gibi gelmez ise.

Sıfırı ile arasında fazla bir fark var mı hocam?

Arkadaşlar 2. el bir monitör buldum satıcı arkadaş 2 yıl garantisinin olduğunu kılcal dahi çiziğin bulunmadığını ölü piksel, ghosting, ışık sızması gibi hiçbir şeyin olmadığını söylüyor hatta gelip görüp öyle dahi alabileceğimi söyledi. Fakat şehirler farklı olduğu için zor monitörün 1-2 ay kullanıldığını ve az kullanıldığını belirtmiş ürünü dolap üzerinden alacağım. Yorumlarınızı beklerim.

Hocam sahibindenden alacaksanız Param Güvende üzerinden alın.

Alınır. Satıcı güvenilirse dolaba bile gerek yok. Ben 1-2 gün konuştum, LetGo'daki hesabını gördüm. Baya referansları vardı. Güvendim ve aldım. Memnunum da monitörden. Şu an bundan yazıyorum.

Ha hepsi böyle olacak diye bir şey yok tabi. Yanıltmak istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı