2. el monitör alırken dolandırılıyor olabilir miyim?

Dostlar ben size ssleri atayım o zaman siz karar verin.

Karar verecek bir şey yok ne kadar inandirici mesaj olsa da buradaki kimse o adamin dolandirici olmadigini kabullenemez bir kere uyelik tarihi sıkıntı onu gectim sozlemedir cart curt bos otuyor dolandirici de gec 2 gun araliksiz konusunca bir utandiniz sanirim geri donmeye 2. el icin bunlar normal durumlar her yerde monitor bulursunuz Param Güvende ile alin almicaksaniz elden alin.

Zamanın iyi monitörlerinden cidden. Hala taş gibi olabilir. Param güvende ile hiçbir sözleşme yapmadan satın alırsanız sorun olmaz. Fakat Param Güvende yoksa sakın almayın. Adama da ayıp olmaz bu işler böyle yürür.
Gerçekten beni cezbeden nokta da bu.

Ne sözleşmesi yahu? Parayı göndereceğim ürünü göndereceksin de. Büyük ihtimalle dolandırmaya çalışıyor.
Hocam parayı göndereceksem ve ürünü göndermeyecekse nolacak? :D

Bu arada arkadaşlar arkadaşla konuşunca (tahmini 30 yaşında biri bu arada lafın gelişi arkadaş) bana dedi ki sen parayı banka hesabına gönderince bende makbuzunu kargoya veririm sana da mesaj gelir ve bende sana kimliğimin fotosunu falan gönderirim dedi. Ben önce kargoya verseniz vs. dediğimde de "o zaman ben kargoyu verdim ve kargo merkezine işlendi diyelim ama ortada para yok? ee ben napıcam" dedi. Siz değerlendirin ben size göre hareket edeceğim.

Hocam bu arada biraz daha detaylı araştırınca Bu ilanda ve bu ilanda aynı ürünün hatalılarının 3000 lira olduğunu gördüm. :D Bu kadar ucuza vermesi de ayrı hikaye.

Bu arada arkadaşlar arkadaşla konuşunca (tahmini 30 yaşında biri bu arada lafın gelişi arkadaş) bana dedi ki sen parayı banka hesabına gönderince bende makbuzunu kargoya veririm sana da mesaj gelir ve bende sana kimliğimin fotosunu falan gönderirim dedi. Ben önce kargoya verseniz vs. dediğimde de "o zaman ben kargoyu verdim ve kargo merkezine işlendi diyelim ama ortada para yok? ee ben napıcam" dedi. Siz değerlendirin ben size göre hareket edeceğim.

Hocam bu arada biraz daha detaylı araştırınca Bu ilanda ve bu ilanda aynı ürünün hatalılarının 3000 lira olduğunu gördüm. :D Bu kadar ucuza vermesi de ayrı hikaye.
Hocam Param Güvende bu yüzden var. Sizin paranız sarı sitede güvende tutuluyor. Adam ürünü gönderiyor, siz geldiğini onayladıktan sonra güvende duran paranız satıcıya gidiyor. Banka ile uğraştıracaksa dolandırıcıdır. Ya param güvende ile alın ya da almayın.

Hocam Param Güvende bu yüzden var. Sizin paranız sarı sitede güvende tutuluyor. Adam ürünü gönderiyor, siz geldiğini onayladıktan sonra güvende duran paranız satıcıya gidiyor. Banka ile uğraştıracaksa dolandırıcıdır. Ya param güvende ile alın ya da almayın.
Eyvallah hocam. Engelledim şahsı.

Arkadaşlar merhaba hepinizi rahatsız ediyorum tekrar kusuruma bakmayın. Şahsı sahibinden ve telefon üzerinden engelledim ancak WhatsApptan yazmış. Monitör için ulaşamadım vs. diye. Sizce şuan ne tepki vermeliyim? (Belki dolandırıcı değilse diye umudum var hocam 😀)

Yeni konular

Geri
Yukarı