2. el MSI RTX3060 Gaming X 4250TL

LHR kartlar çıkalı 1 ay oldu zaten, siz diyorsunuz ki 1 aylık ömrü kalmış. Komik cidden. Ayrıca kart LHR, satıcı oturup ETH dışında bir şey kazmadıysa nasıl mining yapsın? Her şeyi geçtim 1 aylık bir kartın mining yaparak 1 aylık ömrü kaldığını hangi yüce ön sezi ile tayin ettiniz acaba?

Sahte karttır o zaman hocam kimse bu fiyata bunu satmaz eğer "enayi" değilse.

Hocam satıcı ben değilim dediğim gibi detayları da bilmiyorum, iletişim bilgileri varsa ulaşın bir şekilde bu fiyata kaçmaz cidden.

Siz biraz çok film izlemiş gibisiniz bence.

Sıfırı 8000 olan kartı kim 4000 satar hocam RX 570 bile 5000 TL şu an ikinci elde sıkıntılı karttır bence test yapılıp alınabilir. Film izlemedim yorgunum hocam. :D

Satıcının dediğine göre garantisi yok + LHR (Hashrate oranı az olduğu için mining performansı oldukça düşük) ama yorgun bir kart olsa da şansını denemek istersen birebir test ettirilip satın alınabilir.
Hocam LHR kartlar çıkalı 1 ay oldu zaten. Ne kadar yorulmuş olabilir en fazla? Zaten kutudan Amazon Japonya üzerinden alındığı belli, doğal olarak garantisi yok.
Sıfırı 8000 olan kartı kim 4000 satar hocam RX 570 bile 5000 TL şu an ikinci elde sıkıntılı karttır bence test yapılıp alınabilir. Film izlemedim yorgunum hocam. :D
Kendisine hediye gelmiştir acil paraya ihtiyacı vardır vs vs. Ben de 3 ay önce 2060 sattım piyasa fiyatının 1000 lira altına sırf hızlı satılsın diye. Öyle sırf ucuz diye sahte vs demek doğru değil.

Hocam LHR kartlar çıkalı 1 ay oldu zaten. Ne kadar yorulmuş olabilir en fazla? Zaten kutudan Amazon Japonya üzerinden alındığı belli, doğal olarak garantisi yok.
Mining konusu ilgi alanım değil ve dolayısıyla takip etmediğim için fazla bilgim yok ancak konuda gönderi sahibinin neden bu kartı almak istediği belirtilmediği için oyun ve mining açısından oyun için garanti mining içinse LHR hatırlatması / uyarısı yapmak istemiştim. Ama durum eğer dediğiniz gibiyse gerekli testler yaptırılıp satın alınabilir.

Kendisine hediye gelmiştir acil paraya ihtiyacı vardır vs vs. Ben de 3 ay önce 2060 sattım piyasa fiyatının 1000 lira altına sırf hızlı satılsın diye. Öyle sırf ucuz diye sahte vs demek doğru değil.

Normal şartlarda kimse satmaz dedim hocam neyse uzamasın konu haklısınız.

:D :D :D

Yeni konular

Geri
Yukarı