Elektronik MSI RTX 4060 GAMING X 11.000TL

Armor'dan iyi gözüküyor.

Armor dediğin PCB'nin üzerine tutturulmuş 2 adet fandan ibaret. İlginçtir tüm üreticiler o dönem tipsiz kart çıkarmakta birbiriyle yarışırken Founder's Edition olanlar çılgın atıyordı.

23.jpg

@kino
1699724777289.png

Mesela bu görüntü bence bundan daha güzel;

1699724811311.png

Kameram çok iyi değil ama idare edeceğiz artık.

Armor dediğin PCB'nin üzerine tutturulmuş 2 adet fandan ibaret. İlginçtir tüm üreticiler o dönem tipsiz kart çıkarmakta birbiriyle yarışırken Founder's Edition olanlar çılgın atıyordı.

Eki Görüntüle 2010913

Hayalimdir kullanmasam bile bir tane FE veya hof 1080 Ti sahibi olacağım.

Katılıyorum eski Gaming X kartlar hakikaten kötüydü. Şimdikiler daha sade ve daha iyi bence de. Eski Gaming X kartlardaki kırmızılıklar olmasa daha iyi olabilirmiş.

@SEMIKAANCAKIR ikincisi daha güzel. İlkindeki kırmızı MSI yazılı LED'e bak hırdavat dükkanı tabelası gibi.

Ayarlanıyordu aslında :) ilanda diğerleri çok belli olmuyor diye o zaman öyle çekip koymuştum. Pembesi çok hoştu ama sadece yazı değişiyordu işte RGB kalitesi dandikti. Yenisinin aydınlatması çok kaliteli bir de backplate de ki MSI logosu RGB olsa tadından yenmez. ROG STRIX o konuda gerçekten güzel. Elimdeki 5600XT de böyle olsaydı 10 numara olurdu.

1699725520314.png

Nesi güzel ya oyuncak gibi. Bende 1050 Ti olanı vardı bunun arkadaş kartın dandik performansına mı üzülsem yoksa tipsizliğine üzülsem bilemiyordum.

Hayır bir firma zaten neden 1050 Ti gibi karta "Gaming X" modeli çıkarır ki? RTX 3050'ye de çıkarmışlardı. Sanırsın "Gaming" ile alakası var bu tenekelerin.
MSİ en yakışıklı kartını bu şekilde çıkarttı. İşte sadece sigma erkeklerin beğendiği o kart:
Intro-5-1024x758.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı