2.el MT-125 alınır mı?

eeraay

Decapat
Daha fazla  
15bin kmde 19 model MT-125 almayı düşünüyorum ve 1-1.5 yıl kullanıp satacağım şu an KMS'i iyi olduğunu biliyorum fakat satarken sıkıntı yaşatır mı, alsam elimde kalır mı? Tecrübe ve fikri olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Elinde kalacağını sanmam, motor düzenli bakıma vb. girdiyse alınır. Ama fiyatı önemli.

Elinde kalacağını sanmam, motor düzenli bakıma vb. girdiyse alınır. Ama fiyatı önemli.
Yok motor arkadaşımın tertemiz nokta çizik yok ama dediğim gibi ilerde sıkıntı yaratır mı
Fiyatı kurdan dolayı 125e göre çok uçuk, şuan o kmde o modeller 45 civarı ama dediğim gibi arkadaşımdan alacağım için uyguna alıyorum 38e alacağım

Yok motor arkadaşımın tertemiz nokta çizik yok ama dediğim gibi ileride sıkıntı yaratır mı?
Fiyatı kurdan dolayı 125e göre çok uçuk, şu an o kmde o modeller 45 civarı ama dediğim gibi arkadaşımdan alacağım için uyguna alıyorum 38e alacağım.

Alınır elde kalmaz güzel motor.

Yok motor arkadaşımın tertemiz nokta çizik yok ama dediğim gibi ilerde sıkıntı yaratır mı
Fiyatı kurdan dolayı 125e göre çok uçuk, şuan o kmde o modeller 45 civarı ama dediğim gibi arkadaşımdan alacağım için uyguna alıyorum 38e alacağım
Alınır şuan ki fiyatlara göre bence, temizse tamamen.
Bir kaç yıl öncesinden daha ucuzaa bulursun fakat temiz midir bilmem.

Çok pahalı dostum. İnan paran olsa bile verilecek bir para değil. 25bin TL civarı çok rahat temiz CBR 125 bulabilirsin. İkisini de rahatlıkla satabilirsin ayrıyeten.

Geri
Yukarı