2. el Nintendo Switch alınır mı?

Censymen

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bunu almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Eyer alırsam oyunları ucuza getirebilir miyim ve oyun öneriniz var mı? Çok bilindik oyun önermiyin hikayeli veya Online saran ucuz bir oyun önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, bunu almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Eyer alırsam oyunları ucuza getirebilir miyim ve oyun öneriniz var mı? Çok bilindik oyun önermiyin hikayeli veya Online saran ucuz bir oyun önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Oyunları için bir o kadar vermeniz gerekecek ve çok sıkıntılı joystick var bence eğer bütçe var ise Xbox/ps alınmalı ve bundan 1.5 ay önce bende alacaktım çok fazla şeyini araştırdım ve oyunlarda 30 FPS veriyor yani donacak ve çok kötü internet sıkıntısı var alınmaya değmez kronik sıkıntılı hepsi.

Alınır, oyunlar için şunu söylemek isterim ki genelde insanlar Arjantin veya latin amerika
ülkelerin pazarından oyun alıyorlar daha ucuz diye, ama genelde şuan piyasada en pahalı oyunlar Nintendo, fakat forumlar ve 2 nci el oyun satan siteler veya mağzalar var onları takip edeceksin.

Alınır, oyunlar için şunu söylemek isterim ki genelde insanlar Arjantin veya latin Amerika.
Ülkelerin pazarından oyun alıyorlar daha ucuz diye, ama genelde şu an piyasada en pahalı oyunlar Nintendo, fakat forumlar ve 2 nci el oyun satan siteler veya mağazalar var onları takip edeceksin.

Yine 350 TL olacak her biri çok pahalı.

Oyunları için bir o kadar vermeniz gerekecek ve çok sıkıntılı joystick var bence eğer bütçe var ise Xbox/ps alınmalı ve bundan 1.5 ay önce bende alacaktım çok fazla şeyini araştırdım ve oyunlarda 30 FPS veriyor yani donacak ve çok kötü internet sıkıntısı var alınmaya değmez kronik sıkıntılı hepsi.
Zaten ps4 düşünüyordum ama bu beni daha çok ps4 yönelti ps4 alıcam galba

İnternetin iyiyse onun yerine ucuza bir telefon alıp Xbox Cloud ile ayda 35 TL vererek her oyunu oynayabilirsin telefonun varsa almana gerek yok telefon yerine tablette alabilirsin.
YouTube'da nasıl yapıldığını gösteren videolar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı