2. el Nintendo Switch alınır mı?

Demon's Souls oynamak icin PS5 alinir mi sizce? Yaklasik 15000 TL verilir mi sadece Demon's Souls icin. Guzel oyundur ama konsol aldirmaz.
Değmez, Türkiye şartlarında bir oyun için kesinlikle ama kesinlikle bir oyun için o kadar para verilmez.
Eğer bütçe sorununuz yoksa öneririm. Bütçe sorunu yaşıyorsanız standart sürümleri daha uygun olur.

Pahalı gibi geldi. Televizyonda oynamayacaksanız Nintendo Switch Lite öneririm. Yine de eğer Nintendo Switch alacaksanız bence ucuz olanı alın.
Switch Lite belli başlı problemler var diye biliyorum, özellikle kolları değiştirilemiyor kolay kolay diye biliyorum o biraz sıkıntı gibi geliyor bana.
Bende almayı düşündüm ama oyunları çok pahalı oyunları karşılayacak paran varsa al.
Biraz yollarını arasan VPN falan diğer ülkelerden daha ucuza geliyor ama ucuz dediğim oyunlar bile 500 TL, şimdi ne haldeler pek bir fikrim yok açıkçası.

Değmez, Türkiye şartlarında bir oyun için kesinlikle ama kesinlikle bir oyun için o kadar para verilmez.

Bence de sadece bir oyun için değmez ancak gelecekte PS4'e oyun desteği kesilince PS5 için daha çok oyun gelecek.

Switch Lite belli başlı problemler var diye biliyorum, özellikle kolları değiştirilemiyor kolay kolay diye biliyorum o biraz sıkıntı gibi geliyor bana.

Siz bilirsiniz.

Biraz yollarını arasan VPN falan diğer ülkelerden daha ucuza geliyor ama ucuz dediğim oyunlar bile 500 TL, şimdi ne haldeler pek bir fikrim yok açıkçası.

Artık oyunlar pahalı, kutulu olarak 2. el almanızı öneririm.

Merhaba hocam bende Xbox Series S ve birkaç güne kadar PS4 vardı. Slim 1 TB cihaz iyi olsa da bence 2022 de alınmaz. Fan sesi ana sebep cidden internette bakın uçak gibi ses var geceyi geç gündüz oynanmıyor. Ben sattım ve yarın inşallah kuzenimden Switch alacağım. Her şey tam çizik dahi yok maşallah ve Mario Kart 8 Deluxe ile mario Odyssey CAS'e ekran koruyucu falan da 4500 TL bence oyunlu al güvendiğin kişiden al benim kuzen 2 yıl önce aldı ama 5 defa oynamamıştır ayrıca satıcı para alıp ürün yollamazsa diye dolaptan al güvenlik için Lite alma pişman olursun. Özellikle BOTW 2 oynamak istersen tam deneyim istersen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı