2. el Nintendo Switch nasıl?

İkisinin de oynattığı oyunlar ve amaçları çok farklı, bence alınır.

Değmez ancak ülkemizin koşullarına göre iyi bir fiyat.

Nesil sonuna kadar oyun desteği kesilmeyecek.

Az ama yetersiz değil. İsterseniz yükseltebilirsiniz.

Bu kadar hevesli iseniz kesinlikle almanız gerektiğini düşünüyorum.

Neredeyse her konsol artık öyle.
Hocam dün aldım zaten sıfır gibi tertemiz içide aynı şekilde HD rumble filanda bayağı eğlendim mario zaten beklediğimden iyi çıktı iyiki lite almamışım

Steam'deki 2 liralık oyunlar bile 100 liraya falan geliyor, o durum feci. Nintendo'nun kendi oyunları neredeyse hiç indirime girmiyor, 1 mario oyunu indirimde (kingdom battle), onu da ubisoft yapmış. Kutulu oyun alıp, takas ya da satış yöntemiyle ilerlemek mantıklı. Ben de öyle yapıyorujm. Ben mesela sadece Fifa aldım ki başka oyun pek oynamam, Fifa ve Rocket ligi elde (lite) oynamak keyifli oluyor. Drift olma ihtimali şans, olursa da genelse sol analog oluyor, değişir bence o. normal switch ise zaten tak yeni joycon'u tamam. Yalnız bu eshop için Nintendo'ya toplanıp mail falan atmak şart oldu, her ülkede var neredeyse, bizden fazla orijinal oyun aldıklarını düşünmüyorum o ülkelerin, resmen görmezden geliyorlar bizi. 1200 lirayı aştı yeni oyunlar.

Yalnız bu eshop için Nintendo'ya toplanıp mail falan atmak şart oldu, her ülkede var neredeyse, bizden fazla orijinal oyun aldıklarını düşünmüyorum o ülkelerin, resmen görmezden geliyorlar bizi. 1200 lirayı aştı yeni oyunlar.

Nintendo'nun destek mailini bulursanız bende mail atarım. Toplasan eshop olmayan 30-40 ülke kaldı, yarısında zaten internet altyapısı bile yok. En azından buradan 10-15 kişi Nintendo'ya mail atabilirsek dikkat çekmiş oluruz.

Anladım, umarım bütün oyuncular (ben de dahil) Switch'i dener.
Umarım şuan mario bitti ek içeriğini oynuyorum trde pek tutulmuyor ayrıca elde oynayacağımı sanarken tv daha iyi geldi ben switchi taşınıyor diye aldım ama tv modu manyak ayrıca dediğim gibi lite önermem

Steam'deki 2 liralık oyunlar bile 100 liraya falan geliyor, o durum feci. Nintendo'nun kendi oyunları neredeyse hiç indirime girmiyor, 1 mario oyunu indirimde (kingdom battle), onu da ubisoft yapmış. Kutulu oyun alıp, takas ya da satış yöntemiyle ilerlemek mantıklı. Ben de öyle yapıyorujm. Ben mesela sadece Fifa aldım ki başka oyun pek oynamam, Fifa ve Rocket ligi elde (lite) oynamak keyifli oluyor. Drift olma ihtimali şans, olursa da genelse sol analog oluyor, değişir bence o. normal switch ise zaten tak yeni joycon'u tamam. Yalnız bu eshop için Nintendo'ya toplanıp mail falan atmak şart oldu, her ülkede var neredeyse, bizden fazla orijinal oyun aldıklarını düşünmüyorum o ülkelerin, resmen görmezden geliyorlar bizi. 1200 lirayı aştı yeni oyunlar.
Hocam lite da tv bağlamayınca HD rumble olmayınca yani mario odyssey botw splatoon mario kart tam deneyim değil Hiç pişman oldunuzmu yada gelecekte olabilirsiniz bence özellikle botw 2 falan gelince

Nintendo'nun destek mailini bulursanız bende mail atarım. Toplasan eshop olmayan 30-40 ülke kaldı, yarısında zaten internet altyapısı bile yok. En azından buradan 10-15 kişi Nintendo'ya mail atabilirsek dikkat çekmiş oluruz.
Hiç sanmam galiba zamanında Nintendo türkiye pazarı denedi ama tutmayınca saldı kaldıki Türkiye’de 10 kişiye sor 5 tane ps varsa 3 Xbox varsa switch 2 felan nintendo bence takmaz ayrıca 102milyon sattı switch ps4 107 milyon 4 yıl sonra çıktı arada fark 5 milyon bide biz. Dahil çoğu ülkede desteği yok kısaca bizi takmazlar bence zaten trde switch alan oyunda alır

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı