2. el P20 Pro alınır mı?

birkanoztrk

Decapat
Daha fazla  
2500-3000 TL arası bütçem var. Bu fiyatlarda temiz P20 Pro'lar bulunuyor sizce alınır mı? Annem için alacağım tek isteği sosyal medya ve kamera. Kamerasının yeteceğini düşünüyorum fakat bu bütçelerde daha iyi seçenekler var mıdır?

Ben olsam Samsung veya Iphone cihazlara yönelirdim, kameraları daha iyi yazılımlarla kontrol ediliyor. Bu P20'nin kötü olup-olmadığını göstermiyor fakat diğer modelleri de göz önünde bulundurun derim.

Ben olsam Samsung veya iPhone cihazlara yönelirdim, kameraları daha iyi yazılımlarla kontrol ediliyor. Bu P20'nin kötü olup-olmadığını göstermiyor fakat diğer modelleri de göz önünde bulundurun derim.

Bu bütçelerde Samsung belki fakat iPhone var mı sanmıyorum hocam. Yani 7 vs. bulurum fakat 4.7 ekran fazla küçük.

Son düzenleyen: Moderatör:
P20 Lite kullanıyorum. Zamanında bütçem yetseydi P20 Pro alırdım bence alınır. Anneniz sosyal medya ve kamera için kullanacakmış zaten. Pişman ettirmez yani. Ayrıca ikinci el iPhone almanı şahsen önermiyorum, iCloud sorunu olabiliyor.

Huawei'e bulaşma.

Neden?

İkinci el bu fiyata alınır sıfır istiyorsanız buna bakabilirsiniz.

2. el temiz alacağım hocam ya.

P20 Lite kullanıyorum. Zamanında bütçem yetseydi P20 Pro alırdım bence alınır. Anneniz sosyal medya ve kamera için kullanacakmış zaten. Pişman ettirmez yani. Ayrıca ikinci el iPhone almanı şahsen önermiyorum, iCloud sorunu olabiliyor.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı