2.el PC toplama

Bütçe
3000-3200

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
2.el PC toplamak istiyorum ama güven pek yok. Bana tavsiyeleriniz var mı? Ekran kartı fark etmez Vega 8'den güçlü olsun yeterli.

2.el PC toplamak istiyorum ama güven pek yok. Bana tavsiyeleriniz var mı? Ekran kartı fark etmez Vega 8'den güçlü olsun yeterli.
Monitör dahil mi dahil değil ise bu paraya sıfır APU toplanıyor bilginize.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Monitör dahil mi dahil değil ise bu paraya sıfır APU toplanıyor bilginize.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Monitör, klavye, mouse, kulaklık var bende biliyorum APU birçok sistem var. Ama Ark 2.el bak ekran kartı olsun dedi mantıklı. Ondan sordum.

Monitör, klavye, mouse, kulaklık var bende biliyorum APU birçok sistem var. Ama Ark 2.el bak ekran kartı olsun dedi mantıklı. Ondan sordum.
Asıl şu an mantıksız olan 2. el kalitesiz ve güvencesiz parçalar alarak paranızı boşa harcamanızdır benim tavsiyem APU sistem alıp giriş seviyesi oyunları rahatlıkla oynamanızı sağlamaktır zaten 3 bin bandında alacağınız kart Vega 8 ile aynı seviyede alacak hatta bazen geri kalacak çok bir şey değişmeyecek.

Asıl şu an mantıksız olan 2. el kalitesiz ve güvencesiz parçalar alarak paranızı boşa harcamanızdır benim tavsiyem APU sistem alıp giriş seviyesi oyunları rahatlıkla oynamanızı sağlamaktır zaten 3 bin bandında alacağınız kart Vega 8 ile aynı seviyede alacak hatta bazen geri kalacak çok bir şey değişmeyecek.

Tamamdır.
O zaman bu sisteme 2x8 GB RAM takarak alabiliri miyim? Veya donanım arşivin son videosundaki 3300 TL'lik Vega 8 16 GB RAM B450M anakart olan sistemimim alayım?

MSI B450 en sorunlu kartlarından biridir sakın bulaşma kullanan pek çok kişi MSI B450 kartını satmak için çaba harcıyor bildiğin bir DDR3 gibiden farkı yok tek farkı DDR4 olması. Eğer biraz bütçem var dersen biriktirerek parçaları tek tek almanı tavsiye ederim. Mesela önce kuracagın sistemi bir deftere yaz ve sonra anakartla ve işlemciye dön ardından RAM ve ekran kartına bak en son HDD veya SSD PSU ve kasaya bakarak kurman. Aklındaki modeli çıkar ve Vatan çalışanlarından güzelce bilgi al. Herkesin forumda favorileri mutlaka vardır gereken arkadaşlarda sana tavsiyelerde bulunacaktır, ben olsam bu ortamda pek 2 ele yanaşmam.

Tamamdır.
O zaman bu sisteme 2x8 GB RAM takarak alabiliri miyim? Veya donanım arşivin son videosundaki 3300 TL'lik Vega 8 16 GB RAM B450M anakart olan sistemimim alayım?
Ben olsam aşağıda ki sistemi alırdım ancak onda kasa yok biraz daha bütçenizi arttırmanız gerekebilir en azından 4 bin bandına çıkarmanız gerebilir kasa ile ama aşağıda ki sistem çok daha güçlü.

Geri
Yukarı