2. El Playstation 4 Pro kaç TL'ye alınır?

acemi virtüöz

Hectopat
Merhabalar. Arkadaşlar bir tanıdığımdan Playstation 4 Pro almayı düşünüyorum. Cihaz 2-3 yıllık gibi bir şey, garantisi yok, çok temiz, sadece 1 kere falan çalıştırılmış yani cihaz kullanılmamış gibi. Yanında God of War, Marvel's Spider-Man, The Last of Us Remastered, Mortal Kombat X, FIFA 19 gibi orijinal oyunlar da var. Bu cihaz 2 kol ile birlikte kaç para eder?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanıdıktan alıyorsanız vermeniz gereken fiyat 2000-2600TL arasında. Yani normalde bir kol ile +2500TL gibi fiyatlara satılıyor. Çoğunda oyunda dahil olmuyor. Tanıdık indirimiyle kapabiliyorsanız 2000TL'den gömün. :)

En fazla 2.5-3K verilir. İçindeki oyunlar güzelmiş yoksa 2-2.5 k derdim.

Tanıdıktan alıyorsanız vermeniz gereken fiyat 2000-2600TL arasında. Yani normalde bir kol ile +2500TL gibi fiyatlara satılıyor. Çoğunda oyunda dahil olmuyor. Tanıdık indirimiyle kapabiliyorsanız 2000TL'den gömün. :)
Siz ciddi mi söylüyorsunuz, ben sahibindene bakmıştım da genel de Playstation 4 Pro'lar 3000-3500 TL arasında, bu fiyatlar fazla mı yani?

Arkadaşlar siz mi çok düşük söylüyorsunuz yoksa sahibinden ve diğer 2. el satan mağazalar mı pahalı satıyor? Tek kol 3000-3500 TL bandında koymuşlar hep PlayStation 4 Pro'yu.

Onlar düşük söylüyor şu an PS4 Pro çok az kullanılmış ve 2 kol yanında oyunda veriyor diyorsun 3.000-4.250 bir şey yapar bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı