2. el PlayStation4 alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar, sahibinden de 3499 TL'ye çift kollu PS4 Slim 500 GB satışı yapan bir arkadaş var ve içinde 76 tane oyun olduğunu söylüyor. Sadece söylemekle kalmıyor, fotoğraflarını da atıyor ve PSN hesabının adı, satıcı adı ile aynı. İçerisindeki pek çok oyun da benim zaten alacağım oyunlar. Evet, 30-40 tanesi gereksiz olabilir ama fiyatı bana çok uygun geldi. 2600 TL'ye çift kollu boş Slim kasa alıp kendim sadece 4-5 oyun alsam zaten 3500 TL oluyor. Size de sormak istedim. Bir de şu var, belki o kadar oyunu PS4'ü kırıp yüklemiş olabilir. Benim için bir sorun olmaz. Zaten Online oyun oynamayacağım ama arkadaşlarla yan yana PES, NBA, WWE gibi oyunlar oynarız. Kırık olunca buna bir etkisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, sahibinden de 3499 TL'ye çift kollu PS4 Slim 500 GB satışı yapan bir arkadaş var ve içinde 76 tane oyun olduğunu söylüyor. Sadece söylemekle kalmıyor, fotoğraflarını da atıyor ve PSN hesabının adı, satıcı adı ile aynı. İçerisindeki pek çok oyun da benim zaten alacağım oyunlar. Evet, 30-40 tanesi gereksiz olabilir ama fiyatı bana çok uygun geldi. 2600 TL'ye çift kollu boş Slim kasa alıp kendim sadece 4-5 oyun alsam zaten 3500 TL oluyor. Size de sormak istedim. Bir de şu var, belki o kadar oyunu PS4'ü kırıp yüklemiş olabilir. Benim için bir sorun olmaz. Zaten Online oyun oynamayacağım ama arkadaşlarla yan yana pes, NBA, WWE gibi oyunlar oynarız. Kırık olunca buna bir etkisi var mı?

Büyük ihtimalle kırılmıştır.

Arkadaşlar, sahibinden de 3499 TL'ye çift kollu PS4 Slim 500 GB satışı yapan bir arkadaş var ve içinde 76 tane oyun olduğunu söylüyor. Sadece söylemekle kalmıyor, fotoğraflarını da atıyor ve PSN hesabının adı, satıcı adı ile aynı. İçerisindeki pek çok oyun da benim zaten alacağım oyunlar. Evet, 30-40 tanesi gereksiz olabilir ama fiyatı bana çok uygun geldi. 2600 TL'ye çift kollu boş Slim kasa alıp kendim sadece 4-5 oyun alsam zaten 3500 TL oluyor. Size de sormak istedim. Bir de şu var, belki o kadar oyunu PS4'ü kırıp yüklemiş olabilir. Benim için bir sorun olmaz. Zaten Online oyun oynamayacağım ama arkadaşlarla yan yana PES, NBA, WWE gibi oyunlar oynarız. Kırık olunca buna bir etkisi var mı?
Kırık olunca bildiğim kadarıyla store'dan oyun indiremezsiniz veya alamazsınız. PKG dosyaları ile oyun indirebilirsiniz. Tabi benim bildiğim kadarıyla.

Geri
Yukarı