2. el PS3 alınır mı?

Olay şu
Ben oyun konsolu bakıyordum ps4, ps3, xbox 360 baktım ps4 oyun fiyatı yüzünden ve kendi fiyatı yüzünden çok tercih edemiyorum ps4 öyle kolayda kırılmıyo ps3 her sürüm kırılıyo bende çok fat kasa ps3 taraftarı değilim cihaz temiz zaten hem ilk çıkan cihaz kutusu fln var diyince ben bi yükseldim xbox 360 ise jtag işlemi ile kırılıyo ben bunu yapamam ama ps3 te ise kendim yaparım ps4 ise en son bildiğim kadarıyla 9.00 kırıldı bide stabil olup olmaması var bu nedenle ps3 istiyom amacım grafikleri iyi olsun fln değil oyun oynamak
Ayriyeten cihaz baya temiz baktım bide bildiğim kadarıyla bu kasalarada 4 usb girişi var deme.Zaten cfw ile kırmak istiyodum buda bir (+) ama sizde bi danışmak istedim bu dediklerime göre değerlendirirseniz sevinirim🙂 şimdiden bana yardım eden herkese çok teşekkürler...

Olay şu.
Ben oyun konsolu bakıyordum PS4, PS3, Xbox 360 baktım PS4 oyun fiyatı yüzünden ve kendi fiyatı yüzünden çok tercih edemiyorum PS4 öyle kolayda kırılmıyor PS3 her sürüm kırılıyor bende çok fat kasa PS3 taraftarı değilim cihaz temiz zaten hem ilk çıkan cihaz kutusu falan var deyince ben bir yükseldim Xbox 360 ise JTAG işlemi ile kırılıyor ben bunu yapamam ama PS3'te ise kendim yaparım PS4 ise en son bildiğim kadarıyla 9.00 kırıldı bir de stabil olup olmaması var bu nedenle PS3 istiyorum amacım grafikleri iyi olsun falan değil oyun oynamak.
Ayrıyeten cihaz bayağı temiz baktım bir de bildiğim kadarıyla bu kasalarada 4 USB girişi var deme. Zaten cfw ile kırmak istiyordum bu da bir (+) ama sizde bir danışmak istedim bu dediklerime göre değerlendirirseniz sevinirim🙂 şimdiden bana yardım eden herkese çok teşekkürler...

Cfw istiyorsan 2000 serisi Slim zaten işini görecektir.
Fat kasalar çok sorun çıkaran cihazlar, aldıktan bir süre sonra pişman eder.
4 USB girişi de öyle şey yapmasın gözünü, çoklayıcı alırsın olur biter.

Ve PS4'e paran yetiyorsa 9.00 Jailbreak'lenebiliyor, öyle pek de sıkıntılı değil.
Xbox 360 önermem, parana One gelir çünkü.

Ama illaki PS3 almak istiyorsan da 2000 serisi Slim al. Ben de yakında PS3'e geri döneceğim de, en güzeli Slim. ( eskiden 3012a kullanmıştım, çok sessiz bir makineydi )

Cfw istiyorsan 2000 serisi Slim zaten işini görecektir.
Fat kasalar çok sorun çıkaran cihazlar, aldıktan bir süre sonra pişman eder.
4 USB girişi de öyle şey yapmasın gözünü, çoklayıcı alırsın olur biter.

Ve PS4'e paran yetiyorsa 9.00 Jailbreak'lenebiliyor, öyle pek de sıkıntılı değil.
Xbox 360 önermem, parana One gelir çünkü.

Ama illaki PS3 almak istiyorsan da 2000 serisi Slim al. Ben de yakında PS3'e geri döneceğim de, en güzeli Slim. ( eskiden 3012a kullanmıştım, çok sessiz bir makineydi )
Ben zaten slim 2xxx model bakıyom çevremde yok o yüzden sordum cihaz çok temiz sorun çıkarır mı

Yeni konular

Geri
Yukarı